3 nejvýhodnější rychlé půjčky. Nezávislý test. 

Každého jistě zajímá, kde si může co nejvýhodněji půjčit. Někdy je ale složité si vybrat, protože výhodné podmínky právě pro Vás šité přímo na míru nečekají určitě všude. Pečlivá selekce společností poskytujících krátkodobé úvěry je pak prostě klíčovou záležitostí, ušetřit můžete i pár stovek. Ty následně v rodinném rozpočtu rozhodně nějak upotřebíte. Přinášíme Vám tři nejzajímavější rychlé půjčky zrovna pro Vaši peněženku…

Půjčte si velmi výhodně

CreditAir půjčka nabízí alternativu pro každého, kdo chce peníze rychle na účet, prostě si nemůže dovolit nějak vyčkávat. Splatnost až čtyřicet kalendářních dnů, pro nové klienty je tu připraveno až deset tisíc korun. Dobu splatnosti lze prodloužit až o dalších 45 dní, peníze mohou být převedeny už během patnácti minut – opravdu blesková rychlost. Pravidelný zdroj příjmů, plnoletost, trvalé bydliště na území ČR a vlastní účet v bance. Nic více nepotřebujete, abyste s žádostí uspěli.

Japonská půjčka je zase velkou novinkou na našem trhu, funguje necelý rok. I tak ale získala za tu dobu spoustu zákazníků, právě díky svým výhodným podmínkám. Pro nové klienty je tu první půjčka zdarma, bez doložení příjmů a ručitele, až do výše 4999 korun. Splatnost? Až dvanáct měsíců. A pokud u Japonské půjčky požádáte znovu, postupně se můžete dostat až k půjčce ve výši padesát tisícovek. Což určitě stojí za zvážení, stejně jako to, že vyžádané peníze budete mít na účtu do šedesáti minut od požádání, rychlost je tedy vskutku jedinečná.

Co zkusit společnost Zaplo?

Pokud jde o krátkodobé půjčky, je tu samozřejmě k dispozici také společnost Zaplo. Splatnost až třicet dnů, první půjčka zdarma až do výše osmi tisícovek a snadná žádost po internetu, výplata peněz je instantní, tedy opravdu velmi rychlá. Možnost prodloužení splatnosti za poplatek se samozřejmě také nabízí, podmínky jsou jednoduché – půjčit si může každý občan ČR, který je plnoletý a má vlastní účet v bance.