10PCS/pytel SC APC 3M Simplex mode fiber optic patch kabel Kabel SC APC 3.0 mm FTTH optický propojovací kabel doprava zdarma

312.39 Kč 390.49 Kč
  • p1020
  • Skladem

Přidat do košíku


5KUSŮ/pytel SC/ APC-SC/ APC Simplex mode fiber optic patch kabel, Kabel 2,0 mm nebo 3.0 mm FTTH optický propojovací kabel CATV, Optické vláknové komunikační systémy Optických vláken pro přenos dat Budově přístup k síti Kabelážní systém, ODF FTTX aplikace Vlastnosti Nízký vložný útlum a zadní reflexe ztráty Dobré echangeabilityGood Odolnost, Vysoká teplotní stabilita CE,ROHS,FCC

Vlastnosti 1) typ Konektoru: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA 2) Objímka End-face: PC, UPCAPC 3) Základní Typ: Single-mode (SM: 9/125um), Multimode (MM: 50/125um nebo 62.5/125um) 4) Kabel Množství: Simplex, Duplex, 6cores ,12corns, 16cores, 24cores, 36cores, 48cores... 5) Průměr Kabelu: φ3.0mm,φ2.0mm, φ0.9mm 6) Délka Kabelu: 1, 2, 3 m nebo upravené 7) typ Kabelu: PVC, LSZH, OM3, OFNR, OFNP, Plenum ,Obrněná

Specifikace Jednotky FC, SC, LC/Pancéřované Kabely, ST, MU, MT-RJ, MPO E2000 Single-mode, Multi-mode, Single-mode, Multi-mode, Single-mode, Multi-mode, Single-mode PC, UPC, APC PC PC PC PC UPC UPC PC PC APC průchozí útlum dB ≤2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3 útlum dB ≥550 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥30 ≥45 ≥50 ≥35 ≥55 ≥75 Vlnová délka nm 1310,1510 1310,1510 1310,1510 1310,1510 Zaměnitelnost dB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 dB Vibrace ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 Provozní teplota ℃ -40~75 -40~75 -40~75 -40~75 Skladovací teplota ℃ -45~85 -45~85 -45~85 -45~85 průměr Kabelu mm φ3.0,φ2.0,φ0.9 φ3.0,φ2.0,φ0.9 φ3.0,φ2.0,φ0.9 φ3.0,φ2.0,φ0.9


  • Kompatibilní: Ubiquiti
  • Velikost: 20cmx20cmx20cm
  • Značka: Joinwit
  • Číslo Modelu: patch kabel
  • Původ: KN(Původu)
  • Vlákno Typ: Single Mode
  • Vhodné pro: Sítě
  • Položka Délka: 1m
  • Typ Konektoru: SC/APC


Štítky: optický ftth, řezačka optických vláken, kabelka, optické vlákno sekáček, simplex plus, apc konektor, držák vláken, apc katy bag, mikrotik router, aua vlákno sekáček.

Napsat recenzi

Související produkty