Credit Money

Credit Money půjčka

Nebankovních společností, které nabízí rychlé půjčky přes internet je velké množství. Jednou z firem, u kterých si můžete o úvěr zažádat je Credit Money s.r.o. nabízející půjčky až do 15 000 Kč. Proč byste se měli o tuto půjčku zajímat a v čem se liší od konkurence?

Credit MoneySjednání půjčky

Už se nemusíte zdržovat na pobočkách v bance a vyřizovat si žádosti tam. Díky nebankovním společnostem jako je Credit Money si o peníze zažádáte pohodlně z domu přes internet. Stačí se zaregistrovat na jejich stránkách a poté si z účtu o úvěr zažádat.

Pro ty, kteří využívají raději SMS žádosti je zde možnost podat si ji také odesláním SMSky. Vše co je k získání úvěru potřeba je mobilní telefon, internet a platný doklad totožnosti. Jiné podmínky u Credit Money nejsou.

Na rozdíl od ostatních nebankovních poskytovatelů tedy nemusíte dokládat vaše příjmy, mít ručitele a také můžete mít zápis v registrech dlužníků – Credit Money do registrů nenahlíží.

Při sjednávání půjčky ani registraci v Credit Money neplatíte žádné poplatky předem. Jediné poplatky, které platíte se týkají úroků a platíte je při splátce dlužné částky.

V případě, že budete mít se splácením dluhu problémy, stačí využít prodloužení půjčky. Za poplatek vám Credit Money umožní splacení dluhu o deset dnů později, než při klasické době splatnosti.

Kolik mi půjčí?

Další výhodou u Credit Money je to, že už při první půjčce si můžete půjčit až 5000 korun. Většina nebankovních poskytovatelů, kteří nabízí SMS půjčky vám totiž umožní půjčit si obvykle 1000 nebo 2000 Kč.

Pro koho je Credit Money půjčka?

  • Pro zaměstnance
  • Pro živnostníky
  • Pro ženy na mateřské
  • Pro Seniory
  • Pro nezaměstnané
  • Pro studenty

Jaká je doba splatnosti?

Půjčka Credit Money se řadí mezi krátkodobé úvěry a tak zde není splatnost příliš dlouhá. Většinou si můžete vzít úvěr na 21 dnů, maximum je jeden měsíc.