Dlouhodobé seriozní půjčky

Dlouhodobé seriozní půjčky

Najít dnes nějaké seriozní půjčky není příliš obtížné v případě, že jste klient s dobrou solventností.

Jestliže už ovšem máte zápis v registrech dlužníků a nepůjčí vám v bance, není výběr už tak zajímavý a to především kvůli tomu, že nebankovní společnosti mají úroky značně vyšší.

Dlouhodobé seriozní půjčkyU dlouhodobých půjček je sice sazba o něco nižší, než v případě krátkodobých sms půjček, ovšem při délce splatnosti a výše cílové částky je to už nemalá suma peněz.

V případě, že si potřebujete půjčit třeba na bydlení nebo opravdu vysokou částku, doporučujeme snažit se získat půjčku od některé z bankovních institucí, které v Česku působí.

Jakou půjčku doporučujeme?

Levné půjčky nabízí například Poštovní spořitelna, tedy Era. Na jejich internetových stránkách nebo na pobočkách pošty najdete informace o jednotlivých typech úvěrů.

V případě dlouhodobé půjčky je asi nejvhodnější jejich hypotéka anebo osobní půjčka až do 600 000 Kč. Úroky jsou zde do 9 %.

Podle porovnání úrokových sazeb u bankovních a nebankovních půjček vychází dobře také Acema Credit, nebankovní společnost která nabízí především online půjčky.

Zde je úrok dokonce nižší než u Era banky, ovšem o tomto úvěru není dostupných tolik informací a je tedy otázkou, zda se také řadí mezi dlouhodobé seriozní půjčky.

Vy si budete pravděpodobně vybírat půjčku podle toho, v jaké bance máte svůj účet a kam vám chodí peníze. Díky tomu, že má banka přehled o vašich transakcích vám může v případě velkých obratů nabídnou půjčku i bez doložení příjmů.

Ověřené nebankovní společnosti

Hotovostní i bezhotovostní půjčku najdete třeba u firmy Provident Financial, o které jste již určitě slyšeli. Tento poskytovatel úvěrů nabízí půjčky od 4000 od 80 000 Kč s možností využití finančních prostředků do 48 hodin.