Dlouhodobé solidní půjčky

Dlouhodobé solidní půjčky

Plánujete rekonstrukci domu či bytu a hledáte způsob, jak financovat opravy a vybavení vašeho nového domova? Anebo přemýšlíte nad tím, že si pořídíte nové auto a budete ho mít na splátky přes klasický úvěr?

Přesně to jsou případy, kdy se vyplatí požádat si o dlouhodobé půjčky od nějaké solidní banky, která vám půjčí výhodně, s nízkými úroky.

Mnoho klientů si u bank peníze na tyto výdaje nepůjčuje, protože si myslí, že je potřeba dokládání účelu ke všem využitým finančním prostředkům.

V dnešní době už je ale situace jiná a banky svoje podmínky změnili na přijatelnější.

U většiny z nich si tak dnes můžete půjčit až několik stovek tisíc formou neúčelové půjčky, ke které je často vyžadováno pouze doložení příjmů. Podívejme se na konkrétní nabídky některých bank.

Osobní půjčka od Raiffeisenbank

Dlouhodobé solidní půjčky

Od Raiffeisenbank si můžete bez nutnosti ručitele půjčit až 500 000 Kč. Tuto dlouhodobou půjčku si sjednáte pouze doložením dvou platných dokladů totožnosti, doložením příjmů a vyplněním žádosti na pobočce této banky.

Minimální věk pro sjednání osobní půjčky od Raiffeisenbank je 18 let.

Přímo na stránkách této banky můžete využít jejich online kalkulačku pro výpočet doby splatnosti a také měsíčních splátek. Platí zde pravidlo, že čím delší dobu budete splácet, tím nižší měsíční splátky budou, ale tím více přeplatíte na úrocích.