Expres půjčka 5000

Potřebujete si rychle půjčit 5000 Kč a hledáte někoho, kdo vám půjčí okamžitě, bez zbytečných formalit a peníze budete mít zaručeně a bez podvodu? V takovém případě můžete využít Expres půjčky od některé z nebankovních společností.

Půjčky do 5000 Kč jsou v poslední době stále oblíbenější. Nebankovní společnosti začali nabízet tyto menší úvěry, protože o ně měli klienti velký zájem.

Banky jako GE Money bank, Raiffeisenbank anebo Česká spořitelna nenabízí tak nízké úvěry.

Klienti, kteří si potřebovali půjčit jen menší částky tak nemohli získat půjčku na míru a museli si vybírat z úvěrových produktů, u kterých je cílová částka mnohem vyšší (většina bankovních půjček začíná na 20 000 Kč) a tak i na úrocích a poplatcích v konečném součtu zaplatí více.

Právě pro tyto klienty jsou určeny nové SMS půjčky, které vám snadno zajistí potřebných 5000 Kč. Název SMS půjčky je odvozen od způsobu sjednání, kromě klasické online žádosti či sjednání na lince tel. Operátora si totiž můžete o tento typ úvěru zažádat i SMS zprávou.

Nebankovní společnosti, které umožňují a nabízí SMS půjčky jsou například:

Kromě těchto společností si můžete zažádat také o půjčku od Provident. Tato solidní a ověřená společnost nabízí půjčky od 4000 – 50 000 Kč. V jejich nabídce půjček nalezneme jako hotovostní tak i bezhotovostní úvěr, záleží tedy na tom, který z těchto úvěrů je pro vás vhodnější.

Na rozdíl od poskytovatelů SMS půjček ale Provident vyžaduje dokládání příjmů – buď potvrzením od zaměstnavatele anebo doložením daňového přiznání. Výhodou je však to, že na splacení vašeho dluhu máte mnohem více času.