Expres půjčka bez formalit

Jednou z oblíbených bankovních půjček, díky které si můžete zažádat o půjčení peněz je Expres půjčka od GE Money bank. Jedná se o jediný typický úvěr, který najdete u GE Money bank, ovšem je plně dostačující a poskytuje klientům všechny potřebné služby spojené s úvěrem.

GE Money bank vám formou expres půjčky umožní získat až 600 000 Kč. Pro ty, kteří si nechtějí půjčit tolik peněz je ale možné zažádat si o sumu 30 000 korun a více.

Expres půjčka patří v bankovním sektoru mezi jednu z nejoblíbenějších půjček a to ze dvou důvodů. Pro ty, kteří si nechávají posílat výplatu na účet GE Money bank je expres půjčka bez formalit – takoví klienti už totiž nemusí dokládat příjmy.

Mezi další výhodu pak patří rychlost při získávání tohoto úvěru. Finanční prostředky z tohoto úvěru totiž můžete mít na vašem bankovním účtu už během 5 minut od schválení vaší žádosti.

Sjednání půjčky

Úvěr od GE Money bank si můžete sjednat třemi způsoby. Prvním způsobem je podání žádosti přes internet.

Žádost najdete přímo na stránkách banky a funguje zároveň jako kalkulačka půjčky. Díky ní se totiž snadno a rychle dozvíte, jaké budou vaše měsíční splátky, kolik zaplatíte na poplatcích a jakou celkovou částku splatíte.

Navíc vám kalkulačka navrhne tipy na další kombinace této půjčky se zajímavější dobou splatnosti anebo s výhodnějšími úrokovými sazbami.

Úvěr bez zbytečných formalit

Získat Expres půjčku od GE Money bank je velmi snadné. Tato banka má totiž minimum požadavků a nevyžaduje tak například doložení účelu anebo nutnost ručitele.

Zaměstnanci, kteří si nechávají vyplácet mzdu už alespoň 4 měsíce na účet u GE Money navíc nemusí dokládat pravidelné příjmy.