Extra rychlá malá půjčka do výplaty

V nebankovním sektoru nejsou pouze rizikové společnosti a lichváři, kteří nabízejí nevýhodné úvěrové produkty. V poslední době si půjčky z nebankovního sektoru oblíbilo stále více lidí, kterým chybí peníze do výplaty, na nečekané výdaje anebo ti, kteří potřebují půjčit krátkodobě. Právě pro tyto klienty jsou totiž určené extra rychlé půjčky, díky kterým můžete mít peníze už do 24 hodin.

Na trhu s úvěry si totiž můžete vybrat z tzv. sms půjček, které vám zajistí několik tisíc korun, aniž byste museli mít ručitele anebo doložení příjmů.

Rychlá půjčka bez registru

Další výhodou malých rychlých půjček z nebankovního sektoru je to, že zde při schvalování úvěru nenahlížejí do registrů dlužníků. Bankovní registry dlužníků (např. SOLUS) jsou totiž seznamy klientů, kteří nespláceli svoje půjčky podle daných podmínek.

Do registru dlužníků se můžete dostat například pozdním splácením vašich dluhů ale také pouhým popletením údajů při zadání příkazu k úhradě splátky.

Jakmile se do registrů dostanete, žádná z bank, která do těchto registrů nahlíží, vám peníze nepůjčí. V bankách totiž půjčují pouze bonitním klientům, u kterých nehrozí riziko nesplácení dluhů.

Pokud se tedy vaše jméno v registrech dlužníků objevilo, můžete si půjčit peníze pouze v nebankovním sektoru u firem či osob, které do registrů nenahlížejí.

Až 3 500 Kč do výplaty

Jednou ze nebankovních společností, která půjčuje rychle, bez dokládání příjmu a nahlížení do registrů je firma Crediton. Jejich extra rychlá malá půjčka vám už při první žádosti umožní půjčit si až 3 500 Kč. Vše, co je k získání úvěru potřeba je vyplnění online žádosti a poté ověření vašeho bankovní účtu převodem symbolického poplatku 1 Kč.