Ferratum: Rychlé půjčky bez komplikací

Jak jednoduché může být vyřízení půjčky…Alespoň oslovíte-li vhodnou společnost. Víte, že peníze od Ferratum můžete získat tím, že pošlete SMS zprávu? Je to jednoduché.

Ferratum Czech

Ferratum Czech je společnost působící v České republice. Spadá do skupiny Ferratum Group, která vznikla ve Finsku. Zaměřuje se na poskytování krátkodobých nebankovních půjček a díky popularitě těchto finančních produktů se společnost rozšířila do cca dvaceti zemí. Mezi nimi jsou např. Litva, Nizozemí, Estonsko, Chorvatsko, Velká Británie, Slovensko, Dánsko, ale i Austrálie či Nový Zéland. Ferratum začala v Evropě poskytovat půjčky v roce 2005.

Půjčka před výplatou

S Ferratum půjčkou se ještě můžete setkat pod dalšími názvy. Nejčastějšími jsou SMS půjčka či půjčka do výplaty. Názvy odrážejí hlavní vlastnosti půjčky. Lze si ji totiž sjednat zasláním krátké textové zprávy a výborně se hodí na menší výdaje před výplatou. Lidé si žádají o tento druh půjčky, když se jim nedaří vyjít s penězi.

Peníze od Ferratum dostanete rychle, a to v částce do 10 000 Kč. Doba splatnosti je 15, 21 a 30 dní. Dobu splatnosti je možné prodloužit a ke orientací slouží přehledná tabulka splátek. Za půjčku neplatíte úroky, ale fixní poplatek. Je to přehlednější. Hned víte, na kolik vás půjčka přijde.

Peníze do výplaty si půjčuje od Ferratum mnoho lidí. Můžete tak činit opakovaně. Ferratum vám půjčí vždy, když nemáte u ní zrovna žádnou aktivní půjčku a druhou podmínkou je věk v rozmezí od 20 do 75. Půjčku získate i bez doložení příjmu, neručíte majetkem a nepotřebujete ručitele.