Hotovostní půjčky Brno

Hotovostní půjčky Brno

Hledáte způsob, jak si rychle půjčit hotovost? Potřebujete peníze ještě dnes a jste z Brna? Tak právě pro vás je určena nabídka naší hotovostní půjčky. Stačí si vybrat metodu převedení peněz, podat žádost a peníze můžete mít v hotovosti už během 48 hodin. Zaujala vás naše půjčka? Čtěte víc!

Naše firma Provident Financial s.r.o. nabízí hotovostní půjčky všem, kteří si o ně zažádají a jsou schopni doložit jejich pravidelné příjmy. Můžeme jim poskytnout finanční pomoc a to v hodnotě od 4 000 Kč až do 50 000 Kč.

Nejedná se však o klasické krátkodobé půjčky, u nás si můžete půjčit se splatností v desítkách týdnů. Opravdu po vás nebudeme vyžadovat, abyste nám váš dluh vrátili už po 14 dnech a to ještě s přemrštěným poplatkem.

U Provident máte na splácení buď 45 týdnů, nebo 60 týdnů. Při menších půjčkách je možná využít splatnosti pouze 45 týdnů, ale pokud si půjčíte víc (až do 40 000 Kč) můžete si vybrat z obou variant.

Sjednání půjčky a doručení peněz

Půjčku si můžete sjednat třemi způsoby, nabízíme klientům několik možností, aby si mohli vybrat tu nejpohodlnější variantu. Půjčku si můžete vzít na naší pobočce v budově Intersparu na ulici Vídeňská 291/89.

V případě, že byste si ale radějHotovostní půjčky Brnoi podali žádost rychle a z pohodlí domova, stačí vyplnit náš formulář po internetu. Ti z klientů, kteří dávají přednost komunikaci přes mobil, si mohou sjednat úvěr po telefonu.

Naše hotovostní půjčky doručují přímo naši obchodní zástupci osobně. Při sepsání úvěrové smlouvy vám předají peníze na ruku a vy je tak můžete začít ihned využívat.