investor

Investor bez podvodu co půjčí

Hledáte někoho, kdo vám zaručeně a bez podvodu půjčí? V nebankovním sektoru si můžete vybrat z množství investorů nebo soukromých osob, které nabízejí půjčení peněz na ruku hotově či převodem na účet, ne vždy však získání peněz zaručené.

Na trzích s půjčkami se totiž vyskytuje množství zlodějů a podvodníků, kteří se snaží na klientech vydělat a často vůbec úvěry nenabízí.

Jedním z obvyklých podvodů bývá například půjčení peněz s poplatkem předem. Investor po žadateli o úvěr vyžaduje zaplacení nemalého poplatku předem z různých důvodů. Nabízí často velmi výhodné podmínky pro úvěr, ať už to je nabízení úvěru bez ručení nebo bez dokládání příjmů.

Problém ale nastane poté, co daný poplatek zaplatíte. Investor přestává komunikovat a zjistíte, že adresa a údaje, které uvedl, nejsou pravdivé a vy nemáte možnost se k penězům nijak dostat.

Ověřené půjčky na směnku

investorŘešením pro vás může být využívání ověřených investorů, kteří nabízejí půjčky na směnku. Směnka je forma doložení vztahu mezi věřitelem a dlužníkem, obsahuje údaje o dluhu, úrokových sazbách nebo době splatnosti.

Slouží jednak k tomu, aby nemohl investor měnit požadavky a zároveň mu slouží jako ochrana pro případ, že by dlužník úvěr nesplácel.

V případě, že nechcete hledat vhodného investora a zjišťovat, zda nabízí ověřené půjčky bez podvodu, obraťte se na některou ze solidních a ověřených nebankovních společností, co půjčí opravdu bez podvodu.