Krátkodobá okamžitá půjčka na účet

Finanční situace každého z nás nemusí být vždy optimální a tak se občas někteří z nás dostanou do takové situace, kdy jim nezbývá nic jiného, než si peníze od někoho půjčit. V případě, že nemáte nikoho z vašich blízkých, který by vám potřebný finanční obnos okamžitě půjčil se budete muset obrátit na poskytovatele úvěrů, ať už z bankovního či nebankovního sektoru.

To, jakého poskytovatele si vyberete, se liší podle toho, kolik peněz si potřebujete půjčit a jaké podmínky dokážete splnit.

V případě, že potřebujete vyšší sumu a dokážete splnit podmínky týkající se dokládání příjmů, čistého bankovního registru dlužníků a máte možnost doložit svoji totožnost dvěma platnými doklady totožnosti si můžete zažádat krátkodobou půjčku v bance.

Vhodný úvěr, který by dokázal vyřešit váš problém může být osobní půjčka od Raiffeisenbank. Ta nabízí možnost půjčit sumu až 500 000 Kč.

Výhodou této půjčky je to, že si dobu splatnosti můžete nastavit sami, takže dluh můžete krátkodobě splatit už během 6 měsíců. Platí zde pravidlo, že čím dříve dluh splatíte, tím více ušetříte na úrocích (a přeplatíte tak za půjčení peněz méně).

V případě, že si potřebujete podat žádost rychle, pro vás bude možná vhodnější krátkodobá okamžitá půjčka od některé z vybraných nebankovních společností.

Krátkodobé nebankovní půjčky

Ty totiž umožňují sjednání půjčky velmi rychle a pohodlně díky online žádosti anebo možnosti sjednat si úvěr přes SMS nebo telefonicky.

Mezi tyto společnosti patří například:

Obě sice nabízí pouze jeden typ půjčky, ale pro klienty je většinou dostačující. Můžete si zde půjčit menší sumu peněz. U Ferratum při první půjčce pouze max. 2000 Kč, u Crediton potom až 3 500 Kč. Peníze si můžete nechat poslat složenkou, případně také na bankovní účet.

Jedná se opravdu o krátkodobé půjčky. Doba splatnosti je zde v řádech týdnů. U Ferratum je to 15 dnů, Crediton vám nechá na splacení dluhu až jeden měsíc.