Krátkodobá půjčka bez registru před výplatou

Krátkodobá půjčka bez registru před výplatou

Krátkodobé půjčky jsou novým typem úvěru, se kterým se můžeme setkat v nabídce nebankovních společností. Můžete díky nim získat potřebné peníze před výplatou, na dovolenou či na drobné výdaje. V tomto článku se podíváme na přehled nebankovních společností, které vám půjčí peníze krátkodobě.

Perfect Money s.r.o.

Nebankovní společnost Perfect Money poskytuje především SMS půjčky, ale o úvěr si u nich můžete zažádat také přes internet. Půjčují sumy od 1000 – 5000 korun, ale při první půjčce si u nich můžete zažádat pouze o 2 000 Kč.

Abyste žádost o půjčku úspěšně podali, je potřeba vyplnit formulář, do kterého vyplníte své osobní údaje a případně další informace týkající se vašich příjmů či zaměstnání.

Podmínky u Perfect Money nejsou nijak přísné, půjčují totiž i lidem bez příjmu či v exekuci. Jejich krátkodobá půjčka je bez nahlížení do registru, takže pokud máte zápis v centrálním registru dlužníků nebo u SOLUS, vyzkoušejte Perfect Money.

Crediton

Krátkodobá půjčka bez registru před výplatouDalší nebankovní společností, u které si můžete požádat o krátkodobu půjčku je firma Crediton. Tuto společnost využívají klienti hlavně proto, že nabízí už při první půjčce možnost sjednat si 3 500 Kč. O úvěr si můžete zažádat buď online, telefonicky nebo SMS zprávou.

Rozdíl mezi společností Crediton a Perfect Money je v tom, že u Creditonu je nutná registrace a ověření vašeho bankovního účtu. To provedete tak, že z vašeho účtu pošlete 1 Kč symbolický registrační poplatek předem.

Kredia

Nebankovní společnost Kredia vám sice při první půjčce půjčí pouze 1 000 Kč, ale s každou další půjčkou můžete získat víc a víc. Maximum, které si zde ale můžete půjčit je až 10 000 Kč a to bez nahlížení do registrů dlužníků.

Co se týče poplatků za půjčení peněz, jsou zhruba stejné. Většinou tvoří 20 – 25 % z půjčené částky a platí se jednorázově při zaplacení dlužné částky.