Krátkodobé hotovostní půjčky

V nabídce nebankovních společností jsou stále oblíbenější bezhotovostní půjčky a najít proto někoho, kdo vám půjčí peníze v hotovosti je stále těžší. Ne každý má však vlastní bankovní konto, na které si může peníze nechat poslat.

Pro ty, kteří hledají poskytovatele vhodné hotovostní půjčky jsme připravili několik tipů včetně konkrétních nebankovních společností, které vám půjčí peníze hotově.

Asi tou nejznámější nebankovní společností je firma Provident Financial s.r.o., která se zabývá poskytováním úvěrových produktů už několik let a za tu dobu si uspokojila požadavky tisíců klientů. Jedná se rozhodně o ověřenou společnost, která s vámi bude jednat solidně v případě, že budete svoje dluhy splácet podle daných podmínek a bez problémů.

I přesto, že je u firmy Provident mnohem oblíbenější bezhotovostní půjčka, můžete si u nich zažádat i o hotovostní půjčky.

Rozdíl mezi hotovostní a bezhotovostní půjčkou od Provident je v tom, že v případě bezhotovostní půjčky vám Provident převede peníze na účet.

V opačném případě, tedy když si zažádáte o krátkodobou hotovostní půjčky vám peníze přiveze obchodní zástupce této firmy a stejný zástupce pak od vás pravidelně vybírá splátky podle daného splátkového kalendáře.

Velkou nevýhodou pro klienty, kteří nemají bankovní účet je to, že za hotovostní půjčky od Provident zaplatí mnohem více, než kdyby si sjednali úvěr bezhotovostní.

U hotovostních půjček totiž rostou výdaje především tím, že s vámi celý úvěr vyřizuje obchodní zástupce, který stojí společnost Provident mnohem více peněz než převod peněz na bankovní účet.