Krátkodobé malé půjčky

Ne každý z nás je po celý život finančně zajištěný natolik dobře, že se nikdy nedostane do situace, kdy si potřebuje peníze půjčit. Občas se každému z nás může stát nečekaná událost vyžadující nejen naši pozornost, ale především naše peníze. Může jít například o úraz anebo nefunkčnost vašeho vozidla, které potřebujete ke každodennímu životu.

Abyste mohli váš problém vyřešit, potřebujete často několik tisíc navíc, které ale zrovna nemáte.

V případě, že potřebujete vyřešit tento problém co nejrychleji a víte, že chybějící peníze získáte během několik týdnů, si můžete zažádat o krátkodobé půjčky.

Jedná se o malé úvěry, které vám zajistí několik tisíc korun, které můžete využít na jakékoliv účely. Je to přesně ten typ půjčky, který se hodí pro vaši situaci. Peníze z krátkodobé malé půjčky můžete čerpat už několik dnů od podání žádosti a navíc nemusíte dokládat potvrzení příjmů či další formality.

Velkou výhodou krátkodobých půjček je to, že si o ně můžete zažádat nonstop přes internet nebo formou SMS žádosti. Žádost můžete vyplnit ihned na internetu, nepotřebujete navštěvovat pobočku daného poskytovatele a úvěr sjednávat tam.

Kolik si můžu půjčit?

Formou krátkodobé malé půjčky si můžete většinou půjčit maximálně 20 000 Kč. Příčinou toho, že je maximální cílová částka tak nízká je to, že nebankovní společnosti půjčují především méně bonitním klientům, jako jsou:

  • studenti
  • nezaměstnaní
  • matky na mateřské dovolené
  • důchodci

Většina klientů z těchto skupin nemá prokazatelné příjmy příliš vysoké a proto je pro nebankovní společnost riziko půjčení peněz formou krátkodobé malé půjčky větší.

Podmínky sjednání krátkodobé půjčky

V případě, že se rozhodnete si zažádat o některou z krátkodobých půjček, vám stačí, když si podáte žádost u vybraného poskytovatele.

Požadavky, které společnosti nabízející krátkodobé malé půjčky mají jsou naštěstí minimální a tak vám většinou stačí, když se prokážete dokladem totožnosti, případně prokážete vlastnictví bankovního účtu převodem jedné koruny na účet daného poskytovatele.