Krátkodobé půjčky 25 000 Kč

Krátkodobé půjčky do 25 000 Kč

Potřebujete půjčit několik desítek tisíc? Stačí vám obnos do  25 000 Kč, ale dáváte přednost krátkodobým úvěrům, u kterých nepřeplatíte tolik peněz na poplatcích? V takovém případě máte možnost si vybrat z několika typů úvěrů, jejichž přehled vám přinášíme v tomto článku.

Krátkodobé půjčky 25 000 KčDnešní doba umožňuje žadatelům vybrat si úvěry od několika typů poskytovatelů. Klasicky si lidé půjčují peníze v bankách, dnes jsou ale oblíbené také vybrané nebankovní společnosti, které vám půjčí rychle a bez formalit.

Bankovní úvěr do 25 000 Kč

V případě, že nemáte zápis v registrech dlužníků a u bank si můžete půjčit bez problémů, by pro vás bylo nejvhodnější využívat možnosti kreditních karet. Kreditní karty nejsou sice nejvyužívanějším typem úvěrů, ovšem patří to mezi nejvýhodnější metodu, jak krátkodobě získat 25 000 Kč.

Díky kreditní kartě totiž můžete získat 25 000 Kč krátkodobě naprosto bez úroků.

Kreditní karty mají totiž bezúročné období na určitou dobu (většinou zhruba měsíc) a pokud stihnete dluh na kartu vrátit v této době, neplatíte žádné poplatky navíc (pouze klasické poplatky za vedení karty).

V bance si samozřejmě 25 000 Kč můžete půjčit i formou klasického úvěru. Pokud máte ale zájem o krátkodobé půjčení peněz, nebude to ta nejvhodnější možnost, protože u těchto úvěrů je doba splatnosti v řádech měsíců.

Například formou osobní půjčky od Raiffeisenbank si můžete půjčit 25 tisíc na nejméně 6 měsíců. Měsíčně by vás splátky vyšli na 4350 Kč, takže byste za půjčku přeplatili asi 1 100 Kč.