Krátkodobé rychlé půjčky

Ti, kdo si potřebují půjčit krátkodobě a pouze několik tisíc korun, v poslední době často využívají úvěry od specializovaných nebankovních společností jako je Ferratum, Crediton či ViaSMS, které mají ve svojí nabídce opravdu velmi rychlé půjčky.

Rychlost sjednání půjček je mnohem vyšší, než například kdybyste si půjčovali od bank. Rozdíl, mezi bankovními úvěry a krátkodobými rychlými půjčkami je především v podmínkách, které je nutné splnit pro to, abyste úvěr získali.

Zatímco v bankách je nutné dokládání příjmů a také často nutnost mít ručitele anebo nemovitost, kterou dáte do zástavy, u nebankovních krátkodobých půjček všechny tyto podmínky odpadají. Jak je to možné?

Firmy jako Ferratum či Crediton totiž nabízí svoje SMS půjčky pouze v menších sumách a to většinou do 10 000 Kč. Při prvním podání žádosti můžete získat ale mnohem méně, maximum je 3 500 Kč a to nabízí Crediton.

Až poté, co úspěšně splatíte tento první dluh získáte nárok na půjčku ve vyšší hodnotě. U Ferratum je maximum 10 000 Kč, u Creditonu také deset tisíc a u ViaSMS je to dokonce 12 000 Kč.

Žádost o půjčku ihned

Sjednání půjčky je umožněno  třemi snadnými způsoby, díky kterým nemusíte chodit na pobočku a vše vyřídíte z domova.

Žádost o půjčku lze podat buď pomocí online formuláře přes internet, může ji s vámi ale vyplnit také obchodní zástupce po telefonu anebo ji můžete poslat krátkou SMS zprávou se správně vypsanými údaji.

Po schválení půjčky vám nebankovní společnost převede peníze vybranou formou. Může to být buď převodem na účet (v takovém případě je většinou nutnost ověření účtu registračním poplatkem). V případě, že nemáte váš vlastní bankovní účet, si ale můžete nechat poslat peníze poštovní poukázkou, kterou vám pošta doručí až domů.