Krátkodobé rychlé půjčky

Chybí vám peníze a potřebujete rychle půjčit? Máte zápis v registrech dlužníků anebo nemůžete doložit příjmy? V takové situaci není opravdu snadné získat peníze formou úvěru. Neznamená to ovšem, že je to nemožné a peníze vám nikdo nepůjčí.

Některé nebankovní společnosti půjčují peníze i dlužníkům, protože jejich podmínky a požadavky pro schválení úvěr nejsou tak přísné jako bankách.

Poskytovatelé půjček, kteří mají v nabídce krátkodobé rychlé půjčky totiž nabízí úvěry v menších hodnotách a tak nemusí prověřovat klienty tolik, jako například banky. Zapomeňte tedy na dokládání příjmů od zaměstnavatele nebo daňovým přiznáním a stejně tak se nemusíte bát toho, že bude nebankovní společnost nahlížet do bankovních registrů.

Kde si půjčit?

Nebankovních společností, které vám půjčí rychlé půjčky krátkodobě není sice mnoho, ovšem klientům jejich služby dostačují.

Krátkodobé půjčky od Finsen

Česká nebankovní společnost Finsen patří mezi jednoho z poskytovatele SMS půjček. SMS půjčka je typ finské půjčky, o kterou si (už podle názvu) můžete zažádat snadno formou SMS žádosti. Jako jeden z mála poskytovatelů nabízí první půjčku naprosto bez navýšení.

To znamená, že pokud si u nich půjčíte tisíc korun a včas dluh splatíte, nemusíte platit žádné úroky ani poplatek navíc. To už ovšem neplatí v případě, že si u nich půjčíte vyšší sumu (maximálně 20 000 Kč).

Krátkodobá půjčka Crediton

Crediton je další česká nebankovní společnost, která nabízí krátkodobé půjčky. Výhodu oproti Finsen mají v tom, že první půjčce si můžete půjčit sumu až 3 500 Kč a to bez ručení a dokládání příjmů. Stačí se jen zaregistrovat a zaplatit symbolický registrační poplatek 1 Kč, který slouží pro ověření vašeho bankovního účtu.