Malé rychlé půjčky

Potřebujete rychle půjčit peníze, ale vůbec se neorientujete ve finančních produktech a nevíte, kdo vám půjčí zaručeně rychle a tolik, kolik potřebujete? Právě proto jsme pro vás připravili tento článek, který vás uvede do světa úvěrových produktů a srovná rychlé půjčky, které si můžete sjednat jak v bankách, tak v nebankovním sektoru.

Některé banky (např. Raiffeisenbank nebo Česká spořitelna) mají mezi svými úvěrovými produkty malé rychlé půjčky půjčky do výplaty, ale nepatří mezi ty poskytovatele, kde byste peníze získali nejrychleji. Navíc nejsou vhodné pro ty, kteří si nepotřebují půjčit větší sumy, ale postačí jim malé půjčky

V případě, že potřebujete půjčit obnos do 20 tisíc korun a peníze potřebujete opravdu rychle, je mnohem vhodnější se obrátit na nebankovní sektor.

I když se může zdát, že některé nebankovní společnosti nejsou tak spolehlivé a důvěryhodné jako banky, většinou už mají stovky až tisíce spokojených klientů, kteří neměli s tímto typem poskytovatelů žádný problém.

V dnešní době internetu si totiž klienti velmi rychle řeknou, jaké společnost jedná s klientem nefér a kde naopak půjčí peníze spolehlivě a bez rizika. Vybrali jsme pro vás několik nebankovních společností, u kterých si lze malé rychlé půjčky sjednat bez potíží a velmi snadno. Zde je jejich přehled:

Kredia

Nebankovní společnost Kredia nabízí půjčky od 1000 až do 10 000 Kč. Jako nový klient však máte nárok na půjčku v hodnotě maximálně 1000 Kč, protože si vás společnost Kredia neověřila a nemá zaručené, že dokážete peníze splatit včas. Až poté, co svoji první půjčku úspěšně splatíte máte nárok na to, abyste si zde půjčili větší sumu.

Crediton

Crediton je z hlediska půjčování peněz neznámým klientům výhodnější. Při první půjčce si zde totiž můžete zažádat až o 3 500 Kč.

Další výhodou této společnosti je to, že si zde můžete vybrat z různých úrokových sazeb podle toho, jakou dobu splatnosti si zvolíte. Pokud splatíte peníze rychle, zaplatíte tak na poplatcích a úrocích minimum.

Ferratum

Společnost Ferratum sice nepochází z Česka, ale má hlavní sídlo ve Finsku, odkud pochází. Nemusíte se ovšem bát, jedná se o ověřenou společnost, která u nás působí už několik let a byla jedním z prvních poskytovatelů malé rychlé půjčky.

Peníze si zde můžete půjčit jak na složenku, tak na bankovní účet. Platí zde ale stejné pravidlo jako u předchozí poskytovatelů – více peněz si můžete půjčit až po splacení prvního úvěru.