Malé SMS půjčky

V poslední době se mezi úvěrovými produkty objevil nový typ půjček, který si našel mnoho zájemců a konečně umožnil čerpání menších finančních částek, aniž byste museli vyplňovat složité žádosti a splňovat mnoho podmínek pro doložení vaší bonity.

Jedná se o krátkodobé půjčky, díky kterým můžete velmi rychle a snadno získat potřebných několik tisíc, ať potřebujete finanční pomoc do výplaty anebo vám chybí několik tisíc na zaplacení dluhů. Díky krátkodobým půjčkám sice nezískáte desítky tisíc, ovšem schválení půjčky a získání potřebných peněz formou půjčky je opravdu velmi rychlé.

Tyto půjčky si totiž dnes můžete sjednat i po SMS. Nebankovní společnost umožní klientům podat si žádost formou SMS zprávy, stačí jen poslat potřebné údaje ve správném tvaru na číslo dané nebankovní společnosti.

Nehrozí zde taková rizika jako u půjček s voláním na 900. Za odeslání SMS zprávy, ve které žádost posíláte, se většinou platí několik korun, jedná se o klasickou SMS a tak platíte podle sazeb vašeho operátora.

SMS půjčky na složenku

Jedním ze způsobů, jak můžete získat peníze z SMS půjčky je doručení složenkou. Tuto možnost nabízí několik nebankovních společností. Mezi ověřené a solidní patří například:

Výhodou u těchto půjček je samozřejmě to, že nemusíte mít bankovní účet a peníze z půjčky tak můžete čerpat okamžitě po doručení složenky.

Nevýhodou je ovšem to, že většina společností, které nabízí půjčky na složenku vám půjčí méně, než pokud byste si nechali převést peníze na bankovní účet.

SMS půjčka na bankovní konto

Pokud už máte funkční bankovní účet, můžete si vybrat z širší nabídky SMS půjček. Nebankovních společností, které nabízí malé půjčky na bankovní konto je více a patří mezi ně například: