Nejvýhodnější půjčka 50 000 Kč

Jak nabídka bank tak nebankovních společností dnes zahrnuje spoustu půjček a úvěrů, které vám umožní půjčit si peníze různými způsoby, v různé výši a s různými požadavky. Pro ty zájemce o půjčku, kteří si chtějí půjčit 50 000 Kč, jsme připravili přehled nejvýhodnějších nabídek, které lze najít.

Osobní půjčka Raiffeisenbank

Pokud si chcete půjčit 50 000 Kč v bance, jednou ze zajímavých nabídek má pro vás Raiffeisenbank. Ta vám umožní díky jejich osobní půjčce čerpat potřebné peníze na dobu jakou potřebujete.

Nejkratší doba splatnosti je 6 měsíců s tím, že měsíční splátka bude 8 700 Kč. Při takových splátkách pak přeplatíte pouze 2 200 Kč. Celkově byste tedy bance i splatili 52 200 Kč.

Bezhotovostní půjčka od Provident

Dalším poskytovatelem, který vám snadno a rychle půjčí 50 000 Kč bez ručitele a bez nahlížení do registrů dlužníků je společnost Provident Financial.

Tato firma u nás působí už několik let a spousta z vás zná určitě jejich reklamy z televize. Nemusíte se tedy bát, že by se jednalo o podvodnou firmu, jejich půjčka je bez rizika.

Pokud si u nich půjčíte 50 000 Kč, budete mít dobu splatnosti nastavenou na 60 týdnů. Splátky se většinou platí týdně a to převodem na účet. Týdenní splátka, kterou byste u Provident museli platit je 1 099 Kč. Celkově na této půjčce přeplatíte 15 884 Kč.

Půjčka 50 000 Kč od Cofidis

V případě, že máte čisté bankovní registry a můžete doložit svoje příjmy si můžete vybrat i půjčku od Cofidis. Při porovnání úvěru s Provident se stejně vysokými splátkami sice na půjčce přeplatíte mnohem více, ovšem Cofidis na rozdíl od Provident si zde můžete měsíční splátky nastavit na vyšší sumu a tím pádem pak celkově přeplatíte na této půjčce mnohem menší sumu.