Nová SMS půjčka 2012

Oblíbili jste si půjčování peněz formou SMS půjček a hledáte nové poskytovatele, kteří vám i v roce 2012 půjčí peníze touto formou? V případě, že vás nabídka nových SMS půjček zajímá se přečtěte náš článek, ve kterém najdete porovnání vybraných ověřených a solidních poskytovatelů SMS půjček.

SMS půjčky Crediton

Crediton a jejich nová SMS půjčka je velmi oblíbený mezi těmi, kteří potřebují půjčit peníze velmi rychle, ať už jich chybí hotovost do výplaty, na dovolenou anebo na vybavení dětí do školy. Už při první půjčce si zde můžete půjčit částku 3 500 Kč.

Crediton poskytuje půjčky na bankovní účet.  Žádost si můžete podat ihned a to třemi způsoby – přes internet, telefonicky anebo SMS zprávou. Je nutné zaplatit registrační poplatek předem, ten je ale v hodnotě pouze 1 Kč.

SMS půjčky od Perfect Money s.r.o.

Dalším poskytovatelem SMS půjček je česká firma Perfect Money. Tato firma je v poskytování krátkodobých úvěrů nová, jejich půjčky se začali nabízet hlavně až v roce 2012. Jejich nabídka půjček je ale ověřená a nehrozí zde riziko podvodu.

U Perfect Money si můžete zažádat o SMS půjčku v hodnotě až 5000 Kč. Při první půjčce však ale získat maximálně 2000 Kč.

Nová půjčka Kredia

V případě, že máte zájem o vyšší půjčku pro vás bude vhodnější nabídka společnosti Kredia. Tato nebankovní společnost totiž umožňuje klientům, kteří si zde pravidelně půjčují, aby si půjčili částku až 10 000 Kč.

Společnost Kredia vám nabízí možnost vybrat si trojí dobu splatnosti, podle toho, jak rychle chcete dluh splatit. Váš úvěr můžete splatit za 15, 22 nebo 30 dnů.