Nová SMS půjčka 2013

Nebankovní sektor už v minulosti nabízel možnost půjčit si pár tisíc korun, ovšem díky nové společnosti Zaplo Finance, která u nás v roce 2013 začala nabízet nové sms půjčky, je to snadnější a výhodnější než kdy předtím.

Zaplo půjčka v sobě spojuje výhody všech předchozích konkurenčních půjček.

První půjčka zdarma

Pokud jste novým klientem společnosti Zaplo Finance, pak máte nárok vzít si první půjčku zdarma – neplatit žádné úroky ani poplatky. Podobné půjčky nabízí i Ferratum, tam je tato možnost ale jen do 2000 Kč. Zaplo nabízí první půjčku až do 5000 Kč zdarma.

Rychlé a pohodlné sjednání

Stejně tak jako ostatní malé nebankovní půjčky, tak i půjčka Zaplo dostupná přes internet a žádost si tak můžete podat kterýkoliv den v týdnu, i o víkendu.

Jejich sms půjčka je na bankovním účtě ihned po tom, co vám úvěr schválí a převedou peníze. Může to být i během 24 hodin, pokud si podáváte žádost v pracovní dny.

Věrnostní systém pro stálé klienty

V případě první půjčky je možné získat úvěr v hodnotě až 5000 Kč, ovšem pokud tuto půjčku splatíte, můžete si znovu požádat o vyšší částku. Ve výsledku si tak u Zaplo můžete půjčit až 12 500 Kč.

Splatnost si volíte vy

Zaplo Finance volí podobnou cestu jako Ferratum a nechává na klientovi, aby si zvolil přesnou dobu splatnosti. Horní hranice je 30 dnů, ovšem je zde možné prodloužení splátek.

Jak si sjednat půjčku

Vyřízení SMS půjček je nejrychlejší cesta jak získat potřebné finanční prostředky. Stačí, když vyplníte online žádost na stránkách Zaplo Finance. Zde najdete i kalkulačku, díky které se hned přesně dozvíte, kolik za půjčku přeplatíte.