Nová SMS půjčka bez registru

Registry dlužníků jsou častou noční můrou mnoha dlužníků, kteří měli v minulosti problémy se splácením úvěrů a dostali se do tohoto seznamu. Do registrů dlužníků totiž v dnešní době nenahlíží pouze banky ale také množství nebankovních společností, u kterých si můžete o půjčky zažádat.

V poslední době se však mezi úvěrovými produkty objevil nový typ půjčky, který je umožňuje zažádat si o určitou finanční částku i dlužníkům, kteří mají zápis v registrech dlužníků.

Jedná se o tzv. SMS půjčky. Tyto půjčky mají několik specifik, kterými se odlišují od ostatních klasických úvěrů. Prvním velkým rozdílem je výše cílové částky, o kterou si můžete u společností poskytujících SMS půjčky zažádat.

Při první žádosti o SMS půjčky si totiž můžete půjčit maximálně 3 500 Kč. Tuto půjčku nabízí společnost Crediton, která vám při dalších půjčkách nabídne až 7500 Kč.

Mezi další společnosti, které SMS půjčky nabízí patří například také Ferratum, Kredia, Finsen či ViaSMS. U těchto společností si při první půjčce můžete zažádat maximálně o 2000 Kč a někdy máte nárok pouze na úvěr v hodnotě 1000 korun.

Bez nahlížení do registrů

Velkou výhodou u těchto půjček je ale to, že půjčují i dlužníkům se zápisem v bankovních registrech. Poskytovatelé SMS půjček si vedou pouze svoje registry, kam si zapisují neplatiče a problémové klienty. V případě, že na jejich seznamu nejste, nebudete mít problém se získáním nové SMS půjčky.

Jaké jsou úroky?

Co se týče úroků a splátek, jsou SMS půjčky opět odlišné. Na rozdíl od klasických pravidelných splátek se zde platí pouze konečný poplatek, ve kterém jsou zahrnuty všechny výdaje. Poplatkem tak zaplatíte všechny splátek včetně úroků.