Nové půjčky do výplaty

Jestliže patříte i vy mezi ty, kterým často chybí peníze do výplaty, jistě víte, jak by se vám hodila finanční pomoc několik dnů před výplatou. Toto období je pro mnoho lidí těžké a musí opravdu, aby do výplaty se svými úsporami vyšli.

Občas se ale někteří z nich dostanou do situace, kdy je potřeba si půjčit, ať už je to kvůli placení účtů anebo kvůli výdajům, se kterými nepočítali.

V případě, že potřebujete získat několik tisíc na zaplacení těchto nečekaných výdajů, se můžete obrátit na specializované firmy, které půjčují peníze rychle a krátkodobě. V jejich nabídce nalezneme nové půjčky, u kterých nemusíme dokazovat příjmy, není zde nutnost ručitele a tyto společnosti také nenahlížejí do registrů dlužníků.

Díky těmto výhodám si může o půjčky do výplaty zažádat takřka každý, kdo splňuje věkový limit a má trvalé bydliště v České republice.

Půjčky od 500 – 3500 Kč

Jestliže jsou pro vás půjčky do výplaty novým způsobem, jak si můžete půjčit peníze, pak máte nárok na první půjčku v maximální hodnotě 3 500 Kč. Nebankovní společnosti, které půjčky do výplaty nabízejí totiž půjčují při první půjčce pouze menší částku, aby si ověřili, zda je dlužník schopný včas a bez problémů dluh splatit.

Nejvyšší cílovou částku při první půjčce nabízí Crediton. Zde si můžete zažádat o půjčku přes internet, telefonicky anebo formou SMS zprávy.

V případě, že nepotřebujete půjčit tolik peněz a jde vám především o to, abyste na úrocích nepřeplatili mnoho pro vás bude zajímavější půjčka od nebankovní společnosti Finsen. Ta totiž při první půjčce do výplaty nabízí 1000 Kč naprosto bez navýšení a bez úroků.