Novomanželská půjčka 2012

Při zakládání rodiny a nového domova je kromě společné vize mít také dostatek finančních prostředků, díky kterým můžete vaše vize realizovat.

V případě, že nemáte tyto prostředky našetřeny v úsporách, se můžete obrátit na někoho, kdo vám peníze na nějaký čas za poplatek půjčí.

Vybírat si můžete z nabídek v bankovním i nebankovním sektoru, pokud ovšem hledáte novomanželskou půjčku, budete se muset obrátit na specializované poskytovatele.

V roce 2012 si můžete zažádat o novomanželskou půjčku, která je dotovaná státem, konkrétně Státním fondem rozvoje bydlení. O tento úvěr si mohou zažádat nejen novomanželské páry, ale také osoby, které samostatně pečují o dítě.

Hlavní podmínkou, kterou musí žadatelé o novomanželskou půjčku v roce 2012 splnit je to, aby žádný z nich nepřesáhl při podávání žádosti o půjčku věk 35 let.

Úvěr 300

Novomanželská půjčka od státu se nazývá úvěr 300. Název je odvozen od maximální částky, kterou lze díky tomuto úvěrovému produktu získat – a to je 300 000 tisíc korun.

Parametry novomanželské půjčky

Novomanželská půjčka pro rok 2012 má určité parametry a vlastnosti, které jistě zajímají každého z žadatelů o tuto půjčku. Její maximální doba splatnosti je 20 let. Velkou výhodou tohoto úvěru je to, že je zde fixovaná úroková sazba na celou dobu splatnosti. Tato sazba činí 2 % p. a.

Jištění k této půjčce požadované a nutné. Ručit může třetí osoba, kterou může být například někdo z rodiny či z vašich známých.