Okamžitá půjčka ihned na účet

Potřebujete půjčit peníze ihned na účet? Potkala vás nečekaná situace, která vyžaduje výdaje převyšující vaše úspory a vám tak nezbývá, než si někde požádat o úvěr? Jaké jsou vaše možnost, kdo vám půjčí ihned a kde lze získat okamžité půjčky s nejnižšími úrokovými sazbami?

Pro ty, kteří hledají okamžité půjčky, které jim umožní získat peníze na účet rychle existují tři základní možnosti. Půjčit peníze si můžete v některé z bank. Zde si můžete půjčit od 20 000 Kč až po stovky tisíc korun.

Podobně si můžete půjčit také u některých nebankovní společností, např.

  • Home Credit
  • Provident
  • Cetelem
  • Credium

Zde vám půjčí o něco menší částky, ovšem nemusíte zde splnit tak přísné požadavky. Poslední možností je pak žádost o SMS půjčku, kde jsou požadavky minimální, ale můžete si zde půjčit většinou pouze několik tisíc.

Rychlá půjčky od Raiffeisenbank

Zástupcem bankovní nabídky je okamžitá rychlá půjčka od Raiffeisenbank. O tu si můžete zažádat snadno i přes internet přímo na stránkách banky. Pro získání úvěru je ale nutné navštívit pobočku banky a dohodnout si úvěr v konečné podobě tam. Podmínky zde nejsou příliš přísné, stačí abyste doložili vaše příjmy a neměli zápis v bankovních registrech dlužníků.

Bezhotovostní půjčka od Provident

Z nebankovního sektoru jsme vybrali bezhotovostní půjčku od společnosti Provident Financial s.r.o., která je v porovnání s jejich hotovostní půjčkou mnohem výhodnější a půjčit peníze si tak můžete za nižší úroky a poplatek.

U Provident si můžete půjčit až 50 000 Kč. Vše co je k získání úvěru potřeba je doložení příjmů. Po schválení půjčky vám Provident převede potřebné peníze z půjčky ihned na účet.

SMS půjčka od Crediton

Pro klienty, kteří si chtějí formou okamžité půjčky půjčit pouze několik tisíc bude nejvhodnější poslední varianta – okamžitá SMS půjčka od Crediton. Tato nebankovní společnost vám při první půjčce sice umožní půjčit si pouze 3 500 Kč, ovšem není potřeba doložení příjmů a nenahlíží do registrů dlužníků.