Okamžitá půjčka Praha

Pro ty, kteří si nehodlají půjčovat peníze v bance, existuje alternativní možnost, díky které mohou získat peníze ve formě úvěru podobným způsobem a často ještě rychleji a pohodlněji. Mezi tyto způsoby se řadí jak sjednání půjčky od nebankovní společnosti, tak soukromé osoby či investoři.

Sjednání půjček z nebankovního sektoru je většinou velmi snadné. Nebankovní společnosti umožňují většinou klientům vybrat si z několika pohodlných způsobů sjednání úvěru, mezi které patří:

  • Podání online žádosti po internetu
  • Sjednání po telefonu
  • Žádost ve formě SMS zprávy

Ti, kteří nechtějí využít některý z těchto způsobů, se samozřejmě mohou obrátit na dané nebankovní subjekty přímo a to na jejich pobočkách. Pro ty, kteří mají zájem o získání okamžité půjčky v Praze, jsou dostupné tyto nebankovní subjekty:

Půjčky Cetelem Praha

Jednou z nebankovních společností, u které si můžete peníze půjčit přímo na pobočce v Praze je známá firma Cetelem.

Ta nabízí osobní úvěry s maximální cílovou částkou až 1 000 000 Kč. Účel půjčky není předem daný, takže peníze můžete využít k investování čehokoliv. Cetelem v Praze sídlí v Praze 5 na Smíchově.

Moje půjčka Praha

Dalším nebankovním subjektem je firma Mojepujcka.cz, která stejně jako Cetelem umožňuje sjednání půjčky na pobočce nebo přes internet. Díky jejich úvěru si lze půjčit od 100 tisíc do 3 000 000 Kč. Neplatí se zde poplatky předem, ale je nutné ručení nemovitostí.