online-pujcky

Online nové půjčky před výplatou

Ne vždy platí zaměstnavatel mzdu včas a tak se občas může stát, že nám před výplatou pár tisíc v hotovosti chybí. Díky nebankovním společnostem, které nabízí finské půjčky můžete ale tento problém docela snadno vyřešit a při vhodném výběru půjčky nemusíte za půjčení peněz platit.

Proč půjčky před výplatou?

Nebankovní sektor sice nepatří mezi nejoblíbenější místa, kde by si lidé půjčovali peníze, ovšem v poslední době se zde objevuje stále více spolehlivých a solidních firem, které vám peníze půjčí bez rizika a bez podvodu. Bezpečné jsou především menší půjčky, právě ty, které využijete před výplatou.

Výhody takových půjček spočívají ve snadném a rychlém vyřízení. Dopoledne zjistíte, že vám chybí peníze, o polední pauze si podáte žádost o půjčku, odešlete ověřovací poplatek a do druhého dne už můžete mít peníze na svém účtě. Velmi snadné, rychlé a bez zbytečných formalit.

Díky tomu, že si půjčujete jenom menší částky není potřeba sjednávat úvěrovou smlouvu a tak lze vše vyřídit přes internet.

Příkladem je například úvěr od společnosti Dollar Financial Czech Republic. Tato firma nabízí půjčky do 10 000 Kč se splatností na 15 nebo 30 dnů. Půjčit si zde mohou studenti, živnostníci, důchodci či ženy mateřské.

Vyplatí se?

online-pujckyPůjčky před výplatou sice z hlediská úrokových sazeb nepatří mezi nejvýhodnější, ovšem protože si půjčujete malé částky, není ani celkové navýšení tak strašné.

Příkladem může být půjčka před výplatou od Dollar Financial s cílovou částkou 5000 kč na 15 dnů, za kterou zaplatíte 1000 kč jako úrok.

Jaké jsou alternativy?

Jestliže vám půjčka od zmíněné nebankovní společnosti nevyhovuje anebo vám žádost neschválili, jsou samozřejmě i další možnost. Můžete vyzkoušet například půjčku od Perfect Money, které je sice jen do 5000 Kč, ovšem pro nové klienty je úvěr naprosto zdarma.