Potřebuji půjčit okamžitě v hotovosti

Finanční situace každého z nás není vždy tak příznivá. Občas se každému z nás stane, že potřebuje okamžitě půjčit, ale nemá nikoho z blízkých, který by mu potřebnou částku půjčil. Z toho důvodu se plno lidí obrací na banky a nebankovní společnosti, které jsou určeny hlavně k půjčování peněz.

Peníze v hotovosti vám ale okamžitě nepůjčí. Bankovní instituce si totiž před schválením úvěru každého klienta prověřují a zjišťují, zda je dostatečně bonitní a bude schopný půjčené peníze splácet. Pokud tedy potřebuje půjčit opravdu rychle a v hotovosti, obraťte se na nebankovní společnosti.

Jednou z takových nebankovních společností je například firma Provident Financial s.r.o., kterou jistě znáte. Jedná se o jednoho z nejznámějších a nejvyužívanějších poskytovatelů menších okamžitých půjček.

Provident má ve své nabídce dva typy půjček. Můžete si zde zažádat o bezhotovostní půjčku anebo si můžete zažádat okamžitě o půjčku v hotovosti. Rozdíl mezi těmito půjčkami je ve způsobu doručení peněz. Zatímco v případě bezhotovostní půjčky je cílová částka vašeho úvěru převedena na vaše bankovní konto, u hotovostní půjčky vám peníze doručí obchodní zástupce až do domu.

Rozdíl mezi hotovostním a bezhotovostním úvěrem

Další rozdíl spočívá ve splácení dluhu. U bezhotovostní půjčky splácíte peníze převodem na účet, u půjčky v hotovosti splátky týdně vyzvedává obch. zástupce společnosti Provident.

Z hlediska výhodnosti je vhodnější bezhotovostní půjčka, protože u ní jsou úrokové sazby a celkové RPSN úvěru nižší a vy tak na půjčce přeplatíte mnohem méně, než pokud byste si půjčili peníze v hotovosti.

Ne každému, kdo potřebuje půjčit ale nebankovní společnosti jako Provident půjčku schválí. I v nebankovním sektoru je totiž nutné dokládání příjmů a některé společnosti si vedou svoje registry dlužníků. V případě, že vám tam nepůjčí, můžete zkusit vyhledat soukromého investora, který půjčuje peníze okamžitě a v hotovosti na směnku.