Provident půjčky dlužníci

Provident půjčky a dlužníci

Nebankovní společnost Provident patří mezi velmi využívané a oblíbené poskytovatele nebankovních půjček. Díky svým hotovostním i bezhotovostním půjčkám, kdy můžete mít potřebné peníze v hotovosti už do 48 hodin, umožňuje mnoha klientům, aby vyřešili svoje finanční problémy a získali finanční prostředky, které jim chybí.

Provident nabízí půjčky v hodnotě od 4000 až do 50 000 Kč a to bez doložení účelu a bez ručitele. Podmínky pro získání půjčky od Provident Financial s.r.o. nejsou příliš přísné.

Stačí vám, pokud můžete platným průkazem totožnosti doložit svoje trvalé bydliště a mít také potvrzení příjmů od svého zaměstnavatele (případně v jiné formě).

Jak se ale Provident staví k tomu, když máte zápis v registrech a jste dlužníci?

Provident půjčky dlužníciProvident na rozdíl od jiných nebankovních společností (jako je např. Home Credit nebo Profi Credit) nemá členství v registrech dlužníků SOLUS. Pokud tedy máte zápis v těchto registrech, můžete si o půjčku od Provident bez problémů zažádat.

Providentsi vede pouze firemní seznamy dlužníků, kteří nespláceli jejich dluhy a kteří tedy nemají dostatečnou bonitu na to, aby si mohli zažádat o novou půjčku.

Splácení půjček Provident

Nebankovní společnost Provident má vlastní, nepříliš obvyklý systém splátek. Splácení úvěru je dvojího typu, záleží na tom, zda jste si zvolili hotovostní či bezhotovostní úvěr.

V případě, že jste požádali o půjčku v hotovosti od vás bude pravidelně vyzvedávat předem domluvené splátky obchodní zástupce firmy Provident. Splátky u těchto půjček jsou každý týden.

Pokud si ale půjčíte bezhotovostní formou, můžete svůj dluh splácet převodem na účet a nemusíte se tak o splácení příliš starat, stačí si nastavit trvalý účet s vhodnými parametry.