Půjčím bez podvodu

Nabídka půjček od soukromých poskytovatelů je často velmi rizikové a žadatelé zde mohou narazit na mnoho podvodníků a zlodějů, kteří se snaží využít problematické situace žadatelů o půjčku.

Půjčit peníze bez podvodu si můžete v nebankovním sektoru u ověřených společností, které vám půjčí bez podvodu – zkušenosti s nimi mají totiž stovky nebo dokonce tisíce zákazníků.

Mezi ověřené společnosti můžeme zařadit například tyto firmy:

V případě, že vám tito poskytovatelé půjčky a úvěry zamítnou anebo vám jejich úvěrové produkty nevyhovují se můžete obrátit na další firmy, které inzerují na trzích půjček. Ne vždy ale znamená titulek „Půjčím bez podvodu“ pravdu a může se jednat o lichváře, který nabízí půjčky s neúměrně vysokým úrokem.

Nejčastější podvody

Podvodné společnosti, na které můžete narazit v při hledání vhodné nebankovní půjčky, používají několik metod k podvedení klienta.

Jednou z metod je využívání poplatků předem. Při žádání o půjčku je klient nucen zaplatit poplatek předem, který rozhodně není zanedbatelný.

Při schvalovacím procesu vám ale firma žádost zamítne a poplatek si nechá na uhrazení administrativních výdajů. Klient tak nezíská ani půjčku, ani poplatek, který danému podvodníkovi zaplatil.

Dalším podvodem může být vyžadování provize za zprostředkování úvěru. Falešná nebankovní společnost vám pošle nabídku půjčky, kterou ale ve skutečnosti nabízí jiná firma. V případě, že si půjčku sjednáte po vás pak vyžadují provizi za to, že vám úvěr dohodli.