Půjčím každému

Půjčím každému

Je jen opravdu několik nebankovních společností, které o sobě mohou říkat, že půjčí každému. Většina z nebankovních společností, které se v úvěrovém sektoru vyskytují totiž vyžaduje po klientech splnění podmínek podobně jako v bance. Snadno si však můžete sjednat SMS půjčky před výplatou které jsou určeny opravdu každému od 18 – 65 let.

Půjčím každémuTyto půjčky fungují na jiném principu, než klasické úvěry v bance. SMS půjčka vám zajistí pouze několik tisíc a to krátkodobě, doba splatnosti je v řádech týdnů. Využívají ji například ti klienti, kteří potřebují půjčit několik tisíc do výplaty, kterou budou mít za týden nebo dva.

SMS půjčky jsou tak oblíbené hlavně z jednoho důvodu a to kvůli jejich snadnému sjednání. Půjčování peněz v bankách bývalo noční můrou – návštěva bankovní pobočky, vyřizování žádosti, dokládání nejrůznějších formalit…

U SMS půjček je to ale jinak. Podáte si krátkou žádost buď přes internet nebo odesláním SMS zprávy v určitém tvaru. Nedokládáte žádné formality – ať už by šlo o účel půjčky nebo potvrzení příjmů.

Doložíte pouze svoji totožnost a čekáte, až vám vybraná nebankovní společnost půjčku schválí. Na trhu existuje množství těchto firem, takže pokud vám nepůjčí u jedné, můžete si podat žádost u konkurence.

Formou SMS půjček si můžete zažádat o sumu až do 20 000 Kč. Na tuto částku však mají nárok pouze ověření klienti, kteří už za sebou mají splacení několika předchozí úvěrů u dané společnosti. Při první půjčce tak můžete získat většinou maximálně 5 000 Kč.

Peníze z těchto krátkodobých půjček můžete získat dvěma způsoby a to buď převodem na bankovní účet anebo doručením poštovní poukázkou. Při první žádosti však často musíte zvolit variantu se složenkou, pro ověření vaší adresy a identity.