Půjčky 4 999 Kč

Půjčka 4999 ihned na účet

V dnešní době není získání půjčky či úvěru vůbec nic obtížného. Je to především díky tomu, že se uvolnili požadavky pro schválení úvěru, za což mohou především nejrůznější nebankovní společnosti.

Tyto společnosti totiž začali nabízet i méně bonitním klientům, kteří si nemohou o úvěr zažádat v bance. Právě malé nebankovní půjčky na účet pak vyřešili jejich finanční potíže a umožnili jim vzít si půjčku, aniž by museli mít ručitele, čisté bankovní registry anebo doložení příjmů.

Mezi nebankovní společnosti, které vám takovým způsobem peníze půjčí, patří především poskytovatelé krátkodobých malých sms půjček. Jedná se o zvláštní typ úvěru, který vám zajistí finanční obnos v hodnotě několika tisíc korun. Nejčastěji vám umožní vzít si půjčku až do 10 000 Kč a to bez zbytečných formalit a zdržování. Mezi nejčastější podmínky totiž patří většinou:

  • Trvalé bydliště v ČR
  • Věk min. 18 let

Podle toho, zda si vezmete půjčku na účet anebo složenkou se pak určují další podmínky, mezi které může, patřit zaplacení ověřovacího poplatku předem. Na rozdíl od jiných nebankovních poskytovatelů je však v tomto případě riziko podvodu minimální, protože poplatek je pouze 1 Kč.

Kdo půjčí 4 999 Kč?

Půjčky 4 999 KčMezi nejznámější poskytovatele krátkodobých půjček patří firmy jako Ferratum, Crediton či ViaSMS. Tyto společnosti však novým klientům půjčují sumu maximálně do 3 500 Kč.

Méně známá firma, která funguje v nebankovním sektoru teprve krátce, je společnost Credit Money. Ta poskytuje půjčky prvním klientům až do výše 4 999 Kč.

Mezi hlavní výhody této půjčky na účet patří to, že nebankovní společnost Credit Money půjčuje peníze mnoha skupinám obyvatel, ať už jde o zaměstnance či živnostníky s pravidelnými příjmy, o nezaměstnané, studenty či důchodce.

Půjčku na 4999 lze získat velmi rychle, stačí si zažádat na webu Credit Money a peníze máte ihned převedeny na účet.