Půjčka až domů na ruku

Občas se může každý z nás dostat do situace, kdy nemá tolik peněz, kolik potřebuje a výdaje se navíc nečekaně nově objevují a rostou. Velmi často je řešením takové situace dočasná půjčka, která vám pomůže zaplatit potřebné výdaje a vyřešit vaše problémy do doby, než získáte potřebný obnos peněz.

Ne každý má ale přehled o tom, kde si půjčit, kdo nabízí nejvýhodnější a nejlevnější půjčky a také, co je potřeba k tomu, aby vám poskytovatel úvěru půjčku schválil. Pro tyto zájemce o úvěr jsme připravili krátké shrnutí přehledu nabídky půjček s tipy na výhodné úvěry, které vám zajistí peníze až domů na ruku.

Bankovní sektor

Asi všem žadatelům o půjčku jsou známy banky. Díky nim si můžete zažádat o klasické osobní úvěry. Finanční prostředky z těchto úvěrů lze většinou využít k čemukoliv, půjčky jsou totiž bezúčelové.

Mezi podmínky pro získání takových půjček patří nejčastěji doložení příjmů, vlastnictví nebo zřízení bankovního konta u dané banky a v případě vyšších půjček také nutnost ručení zástavou nemovitosti.

Nebankovní sektor

V nebankovním sektoru fungují dva typy poskytovatelů. Mezi ně patří nebankovní společnosti a soukromé osoby.

Nebankovní společnosti mají nabídku často podobnou jako banky, půjčují ale většinou méně a za vyšší úroky. Výhody u jejich úvěrů spočívají v tom, že při schvalování vaší žádosti nenahlížejí do registrů a nejsou zde tak přísné podmínky.

Hotovostní půjčka Provident

Vybraným úvěrem z nebankovního sektoru, který vám zajistí finanční prostředky až do domu a na ruku je půjčka od Provident. Získáte ji v hotovosti do 48 hodin od schválení vaší žádosti a až domů vám peníze doručí obchodní zástupce této firmy.