Půjčka do výplaty bez poplatku 1 Kč

Občas se každému z nás může stát, že nám chybí menší peněžní částky pár dnů před výplatou. V případě, že nemáte nikoho z vašich blízkých, který by vám rychle finančně vypomohl, potom vám nejspíše nezbývá nic jiného, než se obrátit ne specializované poskytovatele.

V případě, že potřebujete půjčit jen pár tisíc korun, částku zhruba do 20 000 Kč, pak pro vás nejsou vhodné klasické bankovní služby. Jestli ale máte v bance účet nebo kreditku, pak byste mohli jejich služby využít.

Díky aktivnímu kontokorentnímu úvěru si většinou můžete z účtu vybrat více než 5000 Kč na několik týdnů. Podobným způsobem lze pak čerpat bezúročně až několik desítek tisíc z kreditní karty.

Ne každý má ale vlastní bankovní účet s aktivovaným kontokorentem anebo svou kreditku. Právě takoví klienti se obrací na firmy, které nabízí specializované půjčky do výplaty na účet.

Jde o malé úvěry s volitelnou hodnotou od 500 do 10 000 Kč. Ve výjimečných případech lze formou této rychlé půjčky získat až 15 000 Kč.

Tyto půjčky mají splatnost většinou od jednoho až po 4 týdny, takže opravdu jen krátkou. Díky tomu ovšem nepřeplatíte moc peněz na poplatcích, úroky se pohybují ve stovkách korun.

Záleží jednak na tom, na jak dlouho si půjčku vezmete ale také na tom, u koho si půjčíte. Rozdíly v úrokových sazbách totiž mohou být opravdu velké.

Jednou z oblíbených půjček, kterou klienti v situaci, kdy jim chybí peníze do výplaty, využívají, je úvěr od Perfect Money. Tato společnost vám půjčí formou jejich sms půjčky bez 1 Kč až na 21 dní a pro stálé klienty nabízí půjčky až do 5000 Kč.