Půjčka na složenku ihned bez registru

Častým problémem mnoha lidí pří hledání půjčky je to, že všude nahlíží do registrů dlužníků. Nejen bankovní instituce jako Česká spořitelna nebo Ge Money Bank prochází seznamy dlužníků, svoje registry už dnes mají i nebankovní společnosti jako Provident, Home Credit apod.

Jestliže jste v minulosti svoje dluhy spláceli z nejrůznějších důvodů pozdě, je velmi pravděpodobné, že jste se na některý z registrů dlužníků dostali. I když si požádáte o výmaz z registru, stále se při prověřování může váš záznam někde objevit.

Existují tedy firmy, které lidem půjčují, aniž by zjišťovali, zda se někdy klient zadlužil? Několik takových firem u nás naštěstí je, ovšem specializují se na menší půjčky na složenku do 5000, které využívají lidé často před výplatou anebo když jim třeba chybí do důchodu.

Rychlé půjčky do 10 000 Kč

Formou takovýchto půjček si lze půjčit většinou částky od 500 do 10 000 kč. Výše půjčky závisí na poskytovateli a také na tom, zda si berete půjčku u dané nebankovní společnosti poprvé anebo jste si u nich už někdy v minulosti určité finanční prostředky vypůjčili.

Zákazníci, kteří totiž využívají rychlé půjčky opakovaně mají nárok na vyšší cílovou částku, protože se ověřili jako spolehlivý dlužníci při splátce dluhu.

Typickým příkladem takového principu je Omega Půjčka. Noví klienti zde sice mohou získat půjčky maximálně do 3000 Kč rychle na účet, ovšem při opakování žádosti pak mohou využít úvěru až do 10 000 Kč.

  • Omega Půjčku si můžete kdokoliv sjednat pohodlně přes internet.
  • Stačí vyplnit formulář na jejich webové stránce a poslat ověřovací poplatek 1 Kč předem.

Schválení je zde velmi rychlé, navíc tato firma (poskytovatel Dollar Financial Czech Republic s.r.o.) funguje o víkendu, takže si můžete o úvěr požádat kdykoliv během týdne, ať už je pracovní den nebo neděle.