Půjčka na složenku ihned

Půjčka na složenku ihned

Rychlé půjčky se staly v poslední době velmi oblíbeným a vyhledávaným úvěrovým produktem, který každý měsíc využijí tisícovky lidí. Díky tomu, že je zde doba splatnosti krátká a úroky přijatelné si lidé tyto půjčky berou vždy, když jim chybí pár tisíc a ví, že je v nejbližších několika týdnech nezískají.

Nebankovní společnosti nabízí finské půjčky na účet nebo na složenku jim vyhoví, pokud projdou schvalovacím procesem, který je však rychlý a podmínky nejsou nijak přísné.

Nebankovní rychlé půjčky do 5000 nebo 10 000 jsou určeny většinou pro občany starší 18ti nebo 21 let, kteří mají českou totožnost a nemají žádné nesplacené pohledávky vůči vybranému poskytovateli. Nemusíte dokládat vaše příjmy, často se na ně nebankovní společnost vůbec neptá.

Půjčka na složenku ihnedStačí vám tedy jen občanka, mobil a email. Poté musíte vyplnit žádost o půjčku na webových stránkách a počkat na kontaktování danou nebankovní společností.

Někde píšou mail, někde vám zavolá jejich obchodní zástupce a dořeší s vámi detaily.

Kolik mi vlastně půjčí?

Podle toho, jakého poskytovatele si zvolíte, se určuje také konečná částka, kterou si můžete na složenku vypůjčit. Například úvěrová společnost Ferratum Czech s.r.o. nabízí půjčky na složenku až do 10 000 Kč.

Tak vysoké částky jsou však určeny jen lidem, kteří si u Ferratum půjčili bez problémů opakovaně. Nový neověření klienti si mohou půjčit maximálně 3 000 Kč. První klienti však mají bonus – mohou si půjčit až 2000 Kč na 15 dnů bez úroků.

Na jak dlouho?

Doba splatnosti je u těchto půjček také podstatná, protože se od standardní doby úvěru liší. Zde je splatnost jen na pár týdnů, většinou klasicky na měsíc. U Ferratum si můžete půjčit ještě o pár dnů déle, ale je zde hlavně možnost prodloužení půjčky 3krát, vždy až o měsíc.