Půjčka na směnku

Půjčka na směnku nebo od banky?

Už i u nás se objevuje západní trend využívání půjček a úvěrů nejen v nutných případech, ale i v situacích, kdy se nám nechce čekat na peníze anebo chceme nakupovat na splátky. Hlavně v případě větších půjček, za které je potřeba být zodpovědnější, je potřeba správně vybírat poskytovatele, u kterého si úvěr vyřídíte.

Možností je v dnešní době opravdu hodně, každý měsíc vzniká nová nebankovní společnost, se zvláštním typem úvěru, banky neustále rozšiřují svojí nabídku a samozřejmě je možné si vyřídit některou soukromou půjčku na směnku.

Bankovní půjčky

Ať už se podíváte na nabídku třeba Komerční banky anebo České spořitelny, najdete zde možnost výběru z několika úvěrových produktů. Klasicky jsou v nabídce osobní půjčky v hodnotě od několika desítek tisíc až do půl milionu.

Dále banky nabízí nejrůznější kreditní karty s bezúčelovou splatností, hypoteční úvěry na zajištění peněz na bydlení, kontokorentní úvěry na výběr peněz do mínusu anebo refinancování dluhů.

Nejen u starších bank, ale třeba i Zuno banky je dostupná půjčka pro klienty, kteří u nich mají bankovní konto. Navíc je právě u nových bank online webová kalkulačka, díky které se ihned dozvíte, kolik na úvěru přeplatíte a jak musíte pohledávku splácet.

Nebankovní půjčky

Nejen na pobočce Zuno banky si můžete požádat o vyšší úvěry. I nebankovní společnosti přichází s nabídkami vyšších půjček či amerických hypoték, které vám zajistí třeba až 600 000 Kč.

Půjčka na směnkuSamozřejmě jsou zde stejně podobné podmínky jako u banky, je tedy potřeba ručení a často i zástava nemovitosti. Počítejte s tím, že bez doložení příjmů vám větší půjčku nikde nedají.

Dá se samozřejmě využít i nějaká malá SMS půjčka, ta vám ale zajistí peníze jenom na pár týdnů a hodí se tak spíše pro ty, kteří potřebují krátkodobě hotovost nebo peníze, třeba před výplatou.

Výhodou těchto půjček je ale jedna věc a tou je první úvěr zdarma, který nabízí více než 5 firem na trhu finských půjček.