Půjčky ihned na účet

Půjčka od Home Credit

Rádi byste si půjčili od společnosti Home Credit? Není nic jednoduššího, navštivte stránky této společnosti nebo zavolejte na infolinku, kterou zde najdete, vyplňte online formulář nebo si jen dojděte na pobočku, pokud jste z většího města.

Půjčka od Home Credit patří k těm nejvyhledávanějším nabídkám nebankovních společností na tuzemském trhu s financemi.

Společnost Home Credit působí na českém nebankovním trhu už od roku 1997. V kalendářním roce 2011 napůjčovala českým domácnostem či soukromým firmám celkem takřka devět miliard korun.

Kromě tuzemského trhu působí společnost Home Credit i na Slovensku, v Rusku, Kazachstánu, Bělorusku i v Číně, Vietnamu a Indii, kde se tamní pobočky opravdu dynamicky rozvíjí ruku v ruce s tamní ekonomikou. Takže proč si vlastně nepůjčit? S takto rozvinutou institucí můžete jen získat, nikoliv ztratit! Jen mít dostatek financí na splácení půjčky…

Jestli chcete půjčku s pojištěním výdajů, bez ručitele, s možností zrušení či předčasného splacení a ještě k tomu získat kreditní úvěrovou kartu zdarma, volejte 800 700 781. Dejme tomu, že si půjčíte deset tisíc korun na pět let.

Měsíční splátka bude činit 319 korun a při RPSN na 25,6 procentech a úrokové sazbě deseti procent zaplatíte za pět let šestnáct a půl tisíce korun. Což je na tuzemském finančním nebankovním trhu celkem solidní nabídka, co říkáte? Home Credit půjčka je opravdu jedinečná.

Chcete flexibilní splátku? Není problém, až zaplatíte čtyři měsíční splátky, můžete si stanovit pro splácení jakékoliv myslitelné podmínky, jen zajít na pobočku nebo si vše dohodnout telefonicky. Služba je zpoplatněna vlastně jen symbolicky, desetikorunou za měsíc.

Samozřejmostí je i možnost odložení splácet, za každých dvanáct splacených měsíčních splátek můžete jednu splátky odložit. Služba je zpoplatněna pouhými devatenácti korunami měsíčně, což je ve srovnání s výší půjčky opravdu pakatel.