Pujčka od lichváře

Pujčka od lichváře

Někdy prostě není jiná možnost, než využít půjčky a to i často té, u níž nejsou úrokové sazby zrovna nejvýhodnější. Takové půjčky od lichvářů najdete především v nebankovním sektoru, i když často i úrok za revolvingový úvěr (tedy kreditní kartu) po uplynutí bezúročného období není zrovna nejmenší.

Pokud si berete anebo hledáte půjčku od lichváře, pak byste se měli držet několika pravidel.

Prověřený poskytovatel

Nebankovních společností sice existuje velké množství, ale především pro ty největší už není problém najít reference a zkušenosti jejich zákazníků. Snadno se tak přesvědčíte o tom, zda jde o podvodníky anebo o solidního poskytovatele.

U soukromníků a investorů už to tak snadné není, ale i takoví lidé, kteří půjčují z vlastních zdrojů jsou často dohledatelní přes internet.

Skryté podmínky

Prohlédněte si také vždy pečlivě úvěrovou smlouvu případně jiný dokument, který slouží k určení vašeho vztahu s věřitelem. Zaměřte se hlavně na texty menším písmem, kde bývají údaje o penálích a jiné kličky.

Porovnání úroků

Trh poskytovatelů půjček je opravdu velký a tak není nejchytřejší vzít první nabídku, na kterou narazíte. Využijte online kalkulátorů na stránkách jednotlivých úvěrových firem a porovnejte si, kolik budete za stejnou částku platit u různých firem. Nezapomínejte započítat všechny poplatky.

Krátkodobé půjčky od lichváře

Pujčka od lichvářeJestliže potřebujete půjčit jen krátkodobě, pak lze využít půjčku od společnosti Dollar Financial, která nabízí Omega půjčku do 10 000 Kč.

Tento bezúčelový úvěr vám může zajistit rychle peníze na účet se splatností až na 30 dnů.

V případě, že máte zájem o nižší úrok můžete zvolit výhodnější variantu Omega půjčky a zvolit splatnost pouze 15 dnů.

Vyřízení Omega půjčky je snadné, vyřídíte to vyplněním jednoho krátkého formuláře přes internet. Jestliže jste novým klientem této firmy, potom je potřeba ještě uhradit z vašeho bankovního účtu registrační poplatek 1 Kč předem pro ověření.