Půjčky bez příjmu

Půjčky bez dokládání příjmů do 5000

Nebankovní společnosti jako Ferratum, ViaSMS či Kredia patří mezi alternativy v oblasti půjčování peněz.

Jejich tzv. Finské půjčky pomáhají lidem, kteří mají před výplatou a potřebují nutně půjčit.

Tento typ úvěru je u nás relativně nový, i když finské krátkodobé úvěry využívá už velké množství lidí. Jejich hlavní výhodou je totiž to, že se jedná o půjčky bez potvrzení o příjmu.

Kolik si můžu půjčit?

Velmi důležitou informací, která zajímá většinu klientů, je výše cílové částky. Ta se však liší podle v závislosti na několika okolnostech. Půjčky bez příjmuJednak záleží na nebankovní společnosti, kterou si vyberete a pak také na tom, zda jde o první půjčku anebo si půjčujete opakovaně.

V případě první půjčky je totiž nabízen úvěr v mnohem nižší hodnotě, pouze pro ověření platební schopnosti klienta.

Až při opakovaném půjčení může klient využít plný potenciál této půjčky pro nezaměstnané.

Jaké jsou úroky a poplatky?

Poplatky předem u těchto půjček neplatíte, takže se nemusíte obávat podvodu. Úroky jsou zahrnuté v celkovém poplatku, který platíte při vrácení peněz. Tento poplatek je zhruba 20-30% z půjčené částky. Platí zde pravidlo, že čím delší dobu splatnosti si zvolíte, tím více na poplatcích zaplatíte.

Podmínky a požadavky půjčky

Jak už bylo výše řešeno, úvěr je určen i pro lidi bez zaměstnaní. Podmínky jsou tedy minimální, postačí vám pouze občanský průkaz. Proto je často tento typ úvěrového produktu nazývaný jako půjčky na OP – víc než občanku potřebovat nebudete!

Nejvýhodnější krátkodobé půjčky

V případě, že si chcete formou této půjčky určitou finanční částku vypůjčit je určitě potřeba sledovat výši úroků. Nejnižší úroky nabízí společnost Perfect Money – poplatek je pouze 10 % z půjčky. Takto nízké úroky jsou však pouze v případě, že si půjčíte peníze na týden.