Půjčky do výplaty do 15 minut

V dnešní době si můžete o půjčky zažádat buď v bankovním anebo v nebankovním sektoru. V bankovním sektoru nabízí úvěrové produkty především banky, případně spořitelny. V nebankovním sektoru pak mezi poskytovateli úvěrů najdeme jak nebankovní společnosti, tak soukromé investory a osoby, které půjčují peníze z vlastních zdrojů.

V případě, že si chcete půjčit peníze rychle, ať už vám chybí do výplaty nebo na opravdu auta, bude pro vás vhodnější nabídka půjček z nebankovního sektoru.

Nebankovní poskytovatelé půjček totiž umožňují sjednání půjčky takřka ihned, není tedy problém mít podanou žádost do 15 minut. I schválení úvěru je pak velmi rychlé. Pokud splňujete všechny podmínky a požadavky daného poskytovatele, můžete mít úvěr schválený během několika hodin.

Peníze vám pak daný poskytovatel doručí buď poštovní poukázkou anebo převodem na bankovní účet.

Půjčky na složenku

Jestliže nemáte vlastní bankovní účet, můžete si půjčit peníze na složenku. Půjčky na složenku si můžete sjednat například u těchto společností:

Nevýhodou u půjček na složenku je to, že vám tímto způsobem půjčí nebankovní společnosti méně, než pokud byste si nechali peníze vyplatit na bankovní konto.

Půjčky na bankovní účet

Klienti, kteří mají vlastní bankovní konto si mohou nechat peníze poslat převodem na účet. Většina nebankovní společností sice vyžaduje, abyste pro ověření vašeho účtu poslali registrační poplatek předem. Poplatek je ovšem symbolický, stačí poslat částku 1 Kč.

Společnosti, které tento typ půjček nabízí jsou například:

U půjček, které se vyplácí převodem na bankovní účet si můžete půjčit více. Nebankovní společnost Crediton vám například po splnění všech podmínek nabídne při první půjčce částku až 3 500 Kč.