Půjčky nejrychleji

Půjčky nejrychleji

Potřebujete půjčit co nejrychleji? Máte zájem i o půjčky s o něco vyššími poplatky a úrokovými sazbami, hlavně když budete mít peníze na vašem účtě co nejrychleji, nejlépe ihned?

V takovém případě jsou právě pro vás určeny SMS půjčky, typ úvěru, který dnes nabízí několik nebankovních společností. Podívejme se, o co se vlastně jedná a kdo vám takto půjčí peníze nejrychleji.

Úvěry, které si můžete sjednat po SMS jsou typ finské půjčky. Ta se vyznačuje několika typickými parametry, mezi které patří krátká doba splatnosti, nízká cílová částka a jeden konečný poplatek místo pravidelných splátek.

SMS půjčka od Ferratum

Jednou z nebankovních společností, která nabízí rychlé SMS půjčky je firma Ferratum. Při první půjčce si u nich můžete půjčit sumu až 3000 Kč a to bez doložení příjmů, bez nahlížení do registrů a bez nutnosti ručitele.

Váš dluh musíte splatit i s poplatkem do 15 dní. Poplatek se neplatí předem, ale až při splacení dluhu. Jsou v něm zahrnuty také úroky a celkem tvoří zhruba pětinu půjčky.

V případě, že si tedy půjčíte 3 000 Kč zaplatíte při splácení dlužné částky včetně poplatku 3 600 Kč.

SMS půjčka od Crediton

Podobně jako Ferratum nabízí rychlé půjčky i firma Crediton. Díky jejich půjčce můžete získat na poprvé dokonce až 3 500 Kč. Zde je poplatek o něco nižší, při půjčce 3 000 Kč byste celkem vrátili 3 509 Kč.