Půjčky pro nezaměstnané do 30000

Každý se někdy může dostat do situace, kdy přijde o práci a nemá dostatek financí na vyžití. V takovém případě se můžete obrátit na banku, ale ta lidem bez zaměstnání nepůjčí. Jedinou možností je půjčit si od známých, nebo zažádat o pomoc nebankovní společnost.

Nebankovní společnosti nabízí půjčky pro nezaměstnané do 30 000. Tyto SMS půjčky jsou bez registru a bez doložení příjmu. Jsou určeny pro ty, kteří budou mít v blízké době možnost splatit půjčku.

Jak to funguje?

Zřízení takové půjčky je velmi jednoduché a časově nenáročné. Stačí si jen vybrat nebankovní společnost a zažádat o půjčku. Jsou dvě možnosti, jak si zřídit půjčku. První možností je zasláním SMS, ve které uvedete informace o půjčce a vaše základní údaje.

Druhá z možností je vyplnění online formuláře na stránce dané nebankovní společnosti. Po té co zažádáte o půjčku vám přijde email, ve kterém se dozvíte další informace o půjče. Pokud byla SMS půjčka bez 1 Kč schválena, peníze vám přijdou do 48 hodin.

Můžete si vybrat ze dvou možností, jak si nechat zaslat peníze – složenkou nebo převodem na váš bankovní účet. Víte tedy, že si chcete půjčit, ale nevíte, od které společnosti?

Půjčka pro nezaměstnané do 30 000

Nabízí i nebankovní společnost Provident. Provident nabízí půjčky od 4000 do 50 000 Kč. Splatnost je většinou okolo 45 nebo 60 týdnů. Peníze získáte do 24 hodin v hotovosti, nebo převodem na váš bankovní účet.

Nemusíte mít ručitele ani platit žádné zbytečné poplatky předem. Mezi další nebankovní společnosti, které nabízí půjčky pro nezaměstnané jsou např. Home Credit, Zaplo nebo CreditON.