Rychlé půjčky ihned na účet

Rychlé půjčky ihned na účet

Díky nebankovním společnostem dnes není problém získat finanční prostředky mnohem rychleji, než tomu bylo v minulosti. Nejen kvůli internetu je proces vyřízení a schválení žádosti několikrát rychlejší.

Vždyť u malých půjček může být vše vyřízeno během několika hodin od chvíle, co si rozhodnete si peníze půjčit. Kdo nabízí možnost získat finance v hotovosti nebo na účet takhle rychle?

Rychlé půjčky ihned na účetJednou z nebankovních společností, která nabízí extra rychlé SMS půjčky je firma Perfect Money. Jedná se sice o poskytovatele půjček, v jehož nabídce jsou pouze malé úvěry, ovšem právě u nich je možnost si vyřídit vše online a ihned díky internetové žádosti.

Kolik půjčují?

V případě, že si u nebankovní společnosti berete první úvěr, máte možnost získat půjčku až do 2000 Kč. Při druhé žádosti si lze požádat o 1000 Kč více, tedy 3000 korun.

Půjčka před výplatou 5000 je každému, kdo si u této úvěrové společnosti půjčil alespoň 2x a v obou případech splatil dluh bez problémů.

Splatnosti půjček

Perfect Money půjčky se řadí mezi úvěry s krátkou dobou splatnosti. Vybrat si můžete ze splatností:

  • 1 týden
  • 14 dní
  • 21 dní

Podle toho, jakou dobu splatnosti si vyberete budete platit poplatek za půjčení peněz. Pro každou variantu jsou totiž jiné úrokové sazby, které si můžete porovnat přímo na stránkách nebankovní společnosti a jejich půjčky.

Nebankovní společnost Perfect Money a jejich rychlé půjčky ihned na účet patří mezi častý způsob, jak získávají finanční prostředky lidé, kterým chybí pár tisíc před výplatou. Díky půjčce na týden totiž mohou mít úvěr s takovými úrokovými sazbami jako půjčky v bance.