Půjčky na dárky

Rychlé půjčky na dárky

Nejen na Vánoce se potýkáme s výdaji na zakoupení dárků pro svoje blízké. Během celého roku jsem nejrůznější svátky, narozeniny či jiné příležitosti k obdarování.

Udělat radost svým známým chceme snad všichni, co když nám ale nepřeje naše finanční situace a nám chybí peníze na vybraný dárek?

V takovém případě se hodí malá půjčka, kterou můžete využít krátkodobě, například jen na pár týdnů než potřebnou částku seženete.

Tyto rychlé půjčky jsou určeny především těm, kteří potřebují půjčit pouze menší sumu, většinou je maximum 10 000 Kč.

SMS půjčky rychle

Půjčky na dárkyTyp úvěru, o kterém tu mluvíme se u nás často nazývá výrazem SMS půjčky. Jedná se o úvěry z nebankovního sektoru, které si lze snadno sjednat jak online, tak i formou SMS žádosti.

O tyto půjčky na dárky si mohou zažádat nejenom zaměstnanci, podnikatelé či OSVČ, ale také všichni, kteří mohou splnit podmínky dané nebankovní společnosti.

V případě, že si vyberete správného poskytovatele úvěrů, můžete získat půjčku s podmínkou doložení totožnosti. Často totiž není potřeba mít ani vlastní bankovní účet.

Většina poskytovatelů SMS půjček nabízí tyto úvěry:

  • Půjčky bez poplatků předem
  • Půjčky bez dokládání příjmů
  • Půjčky bez ručitele a zástavy
  • Půjčky bez nahlížení do registrů dlužníků

Rychlé půjčky přes SMS tedy mohou získat klienti i s horší bonitou, ať už patříte mezi nezaměstnané anebo mezi lidi se zápisem v registrech dlužníků.

Úroky, splatnost, poplatky

V případě, že vás tento úvěr zaujal vás jistě zajímá, kolik za půjčení peněz zaplatíte, jaká je konkrétní doba splatnosti a zda je nutné platit nějaké poplatky.

U většiny úvěrových společností se setkáte s dobou splatnosti od jednoho týden do 30 dní. Platí zde pravidlo, že čím déle máte peníze půjčené, tím více na úrocích zaplatíte. Úroky jsou zahrnuty v poplatku, který je jediný výdaj nutný k zaplacení. Hodnota poplatku bývá maximálně 30 % z půjčené částky.