Rychlé půjčky pro důchodce první zdarma

Patříte i vy mezi ty, kterým důchod zvyšují o směšné částky a z toho důvodu se často dostáváte do situace, kdy do důchodu s penězi tak tak vyjdete?

V takové situaci se každý měsíc nachází spoustu seniorů, rozhodně nejste sami. Bohužel ne každý má ochotné děti nebo vnoučata, kteří by mohli finančně pomoci a nezbývá tak často jiná možnost, než si vzít půjčku.

Vyřizování bankovní půjčky je ale zbytečně složité, úroky jsou na velké částky, které senioři nevyužijí a často už také starším lidem v bance nepůjčí. Na trhu s menšími úvěry se ale objevilo několik produktů, které jsou důchodcům šité přímo na míru.

Rychlé půjčky pro důchodce první zdarmaJde o tzv. Finské úvěry, tedy malé půjčky s krátkou dobou splatnosti. Nabízí je několik nebankovních společností a můžete díky nim získat částky od 500 až do 20 000 Kč velmi rychle a snadno.

Půjčka má několik zvláštní odlišností, mezi kterou patří už zmiňovaná krátká doba splatnosti.

  • Půjčit si můžete na 7 – 45 dní, podle toho, u jaké nebankovní společnosti si půjčíte.

Mezi prověřené firmy, které takto důchodcům půjčují už více než 2 roky patří například firma Perfect Money. Podívejme se na tuto půjčku detailněji.

Krátkodobý úvěr od Perfect Money

Perfect Money půjčka je dostupná s cílovou částku od 1000 do 5000 Kč. Pro nové klienty je ovšem omezení kvůli prověření platební morálky, takže si můžete půjčit nejvíce 3000 kč v případě, že si u Perfect Money podáváte žádost poprvé.

Velkou výhodou je ovšem to, že je tato rychlá půjčka pro důchodce zdarma pro všechny nové klienty. Až na 3 týdny si od nich tak můžete bez poplatků vypůjčít částku od 1000 do 3000 korun.

Stálý klienti mají možnost čerpat úvěr až do 5000 Korun a splatnost je až 4 týdny. Pro ty, kteří mají se splácením problém a nestíhají pohledávku uhradit před uplynutím doby splatnosti, existuje možnost využít prodloužení půjčky za poplatek. Výhodou je to, že poplatek za prodloužení platíte až při kompletní splátce dluhu.