Rychlé půjčky pro problémové klienty

Chybí vám peníze a potřebujete půjčit, ale nepatříte zrovna mezi zákazníky, kteří by měli dobrou solventnost? Hledáte půjčky, které jsou určeny i pro problémové klienty a nenahlíží se při schvalování žádosti do registrů dlužníků? V dnešním článku vám přinášíme tip právě na jednu z takových firem.

Kredito24.cz nabízí půjčky rychle a bez složitého prověřování, ovšem zaměřují se pouze na krátkodobé malé půjčky. Jejich úvěry jsou tedy v hodnotě několika tisíc korun, maximálně si zde můžete půjčit 12 500 Kč.

 

Tak vysoká půjčka je určena ovšem pouze stálým klientům, kteří už splatili u Kredito24.cz svoje dluhy a prověřilo se tak, že jejich platební morálka je bez problému.

Kolik mi půjčí poprvé?

V případě, že jste si přes Kredito24.cz ještě nikdy v minulosti žádnou půjčku nevzali, máte nárok na úvěr do 5000 Kč. Oproti konkurenci je to relativně vysoká částka, jinde jsou první půjčky do 2000 až 3000 korun.

Výhodou je to, že stejně jako u jiných firem i zde je možnost otestovat si služby formou první půjčky zdarma, takže neplatíte žádné navýšení.

Opravdu nenahlíží do registrů?

Jestliže jste se v minulosti do problémů s registry kvůli bankovním půjčkám anebo máte zápis na seznamu dlužníků SOLUS, pak si můžete zkusit podat žádost u Kredito24 bez obav.

Není sice zaručeno, že právě vám půjčku schválí, ovšem máte mnohem vyšší šanci než třeba u Providentu nebo v bance.

Jaké jsou alternativy?

Jestliže vám u této úvěrové společnosti žádné finanční prostředky nepůjčí, jsou samozřejmě další možnosti, kde si o půjčku zažádat.

Velmi podobné půjčky nabízí třeba firma Zaplo Finance, u níž si lze přes web sjednat půjčku poprvé do 5000 Kč a při opakované žádosti až 12 500 Kč.

Další známou firmou je potom například Crediton, kde si mohou stálí klienti půjčovat částky až do 20 000 Kč.