SMS půjčka bez registrů

SMS půjčka 5000 bez nahlížení do registrů

SMS půjčky se v poslední době stali velmi oblíbené a není divu, že se k nim klienti opakovaně vrací a využívají je, když jim chybí peníze před výplatou, nebo potřebují jen větší hotovost, než jakou zrovna mají.

Tyto krátkodobé úvěry jim totiž zajistí potřebných několik tisíc korun velmi snadno a rychle. Díky nabídce nové SMS půjčky si dnes můžete půjčit dokonce až 5 000 Kč a to hned při první půjčce a bez nahlížení do registrů.

Tuto novou SMS půjčku nabízí nebankovní společnost Credit Money, u které si můžete o půjčku snadno požádat ještě dnes.

Získání SMS půjčky

U Credit Money si o půjčku mohou zažádat všichni registrovaní uživatele. Registrace u Credit Money je rychlá a především nevyžadují žádný registrační poplatek předem. Stačí jen uvést svoje pravdivé údaje a vyplnit vše potřebné.

Při sjednávání půjčky si zároveň můžete zvolit i dobu splatnosti. Pro ty, kteří nepotřebují půjčit peníze na dlouhou dobu, doporučujeme vybrat si kratší dobu splatnosti, protože se tím sníží váš poplatek za SMS půjčku.

SMS půjčka bez registrůPoplatek společnosti Credit Money platíte až poté, co jste dluh využili. Platí se spolu s dlužnou částkou a to většinou převodem na bankovní účet dané společnosti.

Někteří klienti ale nejsou schopni zaplatit všechny požadované finanční prostředky včas a tak využívají prodloužení doby splatnosti. Půjčku si můžete ale prodloužit pouze o krátkou dobu a to za další poplatek.

Jaké jsou poplatky?

Poplatky a úrokové sazby u SMS půjček od nebankovních společností jsou obecně vyšší, než u úvěrů v bankách. U Credit Money za půjčku zaplatíte zhruba pětinu z toho, co jste si půjčili. Záleží ovšem na době splatnosti – pokud překročíte 21 dnů, poplatek se navyšuje.